Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A mosipelusos Martina elvált...

A mosipelusos Martina elvált a ferjetől?

Figyelt kérdés
Èn nagyon kedveltem őket de a posztjaibol azt gondolom nincsenek együtt. Nem mintha közöm lenne hozzá de olyan szép pár voltak.😔

2022. jan. 2. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20, igen én is csodálom, én vagyok az 1-es válaszadó. Egyszer írtam ki kérdést “körülírva”, talán két választ, ha megért 😅.
2022. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha most teljesen őszinték lennénk, vajon a mi magánéletünkben nem lenne semmi furcsaság, esetleg olyan, ami miatt szégyenkeznénk, szégyenkezünk utólag?

enyémbe lenne, vállalom.

Annyi a különbség, hogy ezeket a dolgokat megtartom magamnak, vagy maximum egy-két bizalmasommal beszélem meg.

Ő kiteregetett mindent.

Vagyis mindent nem, mert az előző szétköltözésének voltak okai a párja részéről is.

Jól beleválasztott! Egyszerűen annak a férfinak nem való a család.

M. pedig próbálkozik. Sokat erősödött, változott szerintem. A videói már nagyon erőltetettek, direkt vigyáz, hogy ne adjon ki semmit magából. Nem is kellett volna eddig sem. Főleg olyan személynek, akinek ennyire mozgalmas a magánélete.

Olyan csetlő-botló típus. Hogy miért szólogatott be másoknak és nyomta a véleményét? Talán a saját életében nem tudott a sarkára állni, nem ért el semmit és a néha lekezelő, arrogáns megjegyzéseivel kompenzált.

De mi van itt a gyakorin? Ahányszor felteszek egy normális kérdést, azonnal jönnek a trollok... Nem hinném, hogy mind M-lenne. :)

Azt kívánom neki, találja meg a helyét az életben, találjon egy normális társat és éljen boldogan!

2022. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

#22


Szerintem a többség nem a botlásai miatt alkot róla negatív véleményt. Egyszerűen nehéz megérteni, hogy egy instabil kapcsolatba miért vállal még egy babát. Miért költözik 2x vissza az anyósához? Miért megy hozzá feleségül, amikor már 3x elváltak?

A kisfiút nem hiszem, hogy lelkileg nem viseli meg a folyamatos költözés, óvodaváltás, apa hol velük lakik, hol külön.

Ez így elég sok rossz döntés, és könnyű okoskodni kívülről. De ha 2-3x szakítok valakivel, aki 1, majd 2 gyerek után is elhagy, ahhoz nem megyek hozzá.

Ahogy egy idő után belátom, hogy a gyerekeknek jobb lenne egy stabil közeg, és nem jó mindig rángatni őket. Nekem picit olyan, mintha mindig ugyanazt a hibát követné el. Visszaveszi a pasit, aztán költöznek. És a szakítás után újra költözik. Lehet, hogy én vagyok naív, de 2x megpróbáljuk, aztán el kell engedni a dolgot, mert jobb nem lesz. Legyen akármi az oka annak, hogy nem működik a kapcsolatuk.

2022. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 csakúgyőszintén válasza:
100%

Emberek vagyunk, hibázunk.

Viszont amikor ő még"nagymegmondóember" volt, nem hogy belátta volna, ha valami nem úgy sikerült, hanem még provokálva, magas lóról beszélve adta elő magát. Jaj meg még annyi minden.. Komolyan könyvet lehetne írni róla, a sok hazugság, okoskodás, nyaliskodas, mártírkodás, levideózom, hogy sírok, mindent megmagyarázni, ami abnormális, hogy de igenis nekik az úgy jó... Jajj... Az internet népe nem felejt..

2022. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Már nem mosipelusozik. Befuccsolt.
2023. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!