Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VRpisti szerintetek is teljes...

Zx10r kérdése:

VRpisti szerintetek is teljes mértékben mérgező személyiség?

Figyelt kérdés
Amikor mennek a hardmode streamek, csak nekem van végig kellemetlen érzésem? Én szégyellem magam Pisti viselkedése helyett. Soha nincs képbe mi történik körülötte, a többiekkel ordibál még akkor is ha ő ront el valamit és sokszor le se esik neki hogy ő a bal.asz. Olyan érzetem van végig , hogy a többiek már alig várják , hogy vége legyen a streamnek. Eröltetett jópofiskodások vannak és sokszor kínos hosszú csönd, mint mondjuk a mai Redy or not streamben. Vagy csak én érzek így?

2022. jan. 5. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
18%
Nem tudom ki az. Te miert foglalkozol vele?
2022. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Számodra mérgező, mégis folyamatosan nézed.


Ki érti ezt?

2022. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
A saját döntésed ha nézed, és még kérdést is kiírsz róla.
2022. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó komolyabb live-ot amit néztem tőlük Far Cry 5-volt 2018 Márciusában. Azóta láttom hogy ilyen Legokkal meg ilyennekel foglalkoznak.


A tech csatorna már nézhető kategória.

2022. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Néha megnézek egy két tech videót, de nekem már a hangja is erotikus (b*ssz* a fülemet).
2022. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Én se bírom,öntelt,nem tud vitázni ez kiderült a fókacsoportos podcastból. Azt hiszi ő a pozitivitás megtestesítője közbe sokkal több negatívumot hordoz a személyisége mint egy "rant" videósnak
2022. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz a mérgező benne, mint Pistabá'ban a kocsmában. Mindenről van véleménye, persze mindenhez IS ért, hozzá akar és hozzá is fog szólni, akár van lövete a dolgokról, akár nincs. Ez eléggé negatív dolog.
2022. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Rendkívül szeretem a srácot. Borzasztóan érzem magam, amikor a happy hourban azt hallom, hogy milyen elmebeteg, barom, buta kommentek érkeznek. Még szerencse, hogy nem látom... igazából semmit nem tudok az egész thevr-ról, csak amit a spotin látok (azt mondják twitchen streamelnek, de accountot még 2 év alatt se csináltam, mert nem tartom fontosnak. Ami számít ott van a spotin). A jelen internet népét viszont tökéletesen tükrözi az a pár komment amit néha beolvasnak.
2022. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

Vérpistike?


Egyébként én sem tudom hogy ki az, illetve ha a vr csatorna mögött egy ember áll, akkor mégis, de az szerintem totálisan inkompetens, már ami a vlogolást illeti.

2022. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
9 a WeAreTheVr csatornáról beszélnek, szerintem te másra gondolsz. Nem VR technológiával foglalkoznak, csak ez a nevük. Magyarországon ők a legnépszerűbb streamerek, és ők gyártják a legjobb minőségű contentet (jelenleg). Ajánlom.
2022. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!