Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy indonéz, mongol, burundi...

Egy indonéz, mongol, burundi és egy magyar YouTuber is ugyanannyit keres, tehát 1000 megtekintés után négy dollárt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem:)
2022. jan. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres 1000 megtekintés után senki négy dollárt, nem tudom ezt honnét vetted. Az még 300 Ft árfolyammal számolva is 1,2 Ft/megtekintés lenne, szép is volna...
2022. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, utolsó. De igaza van az elsőnek?
2022. jan. 7. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10 dollart 2000 Ft-ba számolnak (ez már az eredeti összeg 2/3-ada) na és még adózni kell utána, kb a felét kapják meg, vagy kevesebbet. 1 millió megtekintésre nem olyan nagy pénz 500.000 Ft, főleg hogy elég keveseknek sikerül elérni ezt a megtekintést magyarként. Dancsó 1 millió feliratkozóval, heti videókkal is csak pár százezret ér el. Zenei videóknak vannak többmilliós megtekintéseik, de ott a szponzorok, stábtagok közt eloszlik a pénz, senki nem fog ebből meggazdagodni nálunk az biztos. De egyébként még mindig az számít, hogy mennyi reklámot néznek, nem hogy hány megtekintés gyűl. Véletlenül sokan rákattinthatnak, főleg ha felkapottak közé kerül, de lehet ha már egy reklámot beszúrnak inkább meggondolják magukat és kilépnek, én szoktam ilyet. Szóval szerintem még annál is kevesebbet kaphatnak.
2022. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az AdSense fizet!
2023. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!