Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A wattpadon hány megtekintés...

A wattpadon hány megtekintés számít soknak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sok mindig valamihez képest sok. Egyénileg pedig kinek mennyi számít soknak. Az sem mindegy, hogy a történet az elején jár-e, és ahhoz képest sok-e, vagy befejezett történet. Anno a történeteim nem érték el a 4 ezret, mostanra egy hét leforgása alatt, esetleg másfél alatt megvan az ezer, ami kezdetben sok. Emellett a fejezetek száma sem mindegy. Sok régi igénytelen történethez 20 ezer fölötti megtekintés társul, van amelyik nem élt meg tíz fejezetet, míg más 90 fejezetet megírt nagyon igényesen, szép tempóban haladva a történetben, szépen építve a kapcsolatokat, mégsem több a megtekintés 26 ezernél (nem az én sztorim, csak követem).


Saját magadhoz képest, ha több, mint volt, azt veheti az ember sikerélménynek. Másokhoz viszonyítani csak önsanyargatás.

2021. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok tényező befolyásolja ezt. Mikor kezdet el írni, fejezet és szavak száma, mennyire van hírdetve stb.

Saját példát hozok. Februárban kezdtem el írni, 21 fejezet+prológus, összen 65000-75000 szó körül van eddig, rendeszeres van hirdetve, a nézetség 28K, de még közel sincs vége a kötetnek. Szerintem elég jó a nézetsége, ezeket összevetve, de kinek mi. Lehet, hogy mások e példa alapján azt mondja, hogy kevés rajta a nézetség, szerintem nem.

2021. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok tényezős kérdés.


Egy akármilyen igénytelen írás is lehet sok megtekintéses, mert az első 10 részt mindenki elolvastam, mert népszerű fanfomba tartozik.

Máskor meg igazán jól megírt, jó történetű könyvet a kutya se olvas, mert vagy a wattpad algoritmusa süllyeszti el, vagy a teljesen original karakterek és setting miatt nem mozgatja meg elsőre a közönséget.


Szerintem felesleges ezen rugózni.

2021. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem nem jó, ha csak a nézettséget nézed, mert ugye minden kattintást számol, ráadásul fejezetenként adja össze. A csillagszámot mindenképpen figyelni kell mellé, mert általánosságban, ha 10% alatt van a csillagozottság a megtekintéshez képest, akkor nagy valószínűséggel nem egy jó sztorit találtál.
2022. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!