Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jakab Péter magánéleti botlása...

Jakab Péter magánéleti botlása mennyire számít általánosnak a vezető posztban lévő emberek közt?

Figyelt kérdés
Persze sok minden nem tisztázott az ügy kapcsán, de tény, hogy a feleség átállította a kapcsolati státuszát a közösségi médiában és sajtóhírek szerint már a szentestét sem tölthette otthon. Elég sokszor lehet ilyet olvasni, hogy valaki menő vállalkozó, igazgató hasonlóan lebukik a szeretője miatt, pedig addig a boldog családapa képében tetszelgett.

2022. jan. 7. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért érdekel téged Jakab Péter?
2022. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem Jakab csak egy példa volt, hiszen hála a papagáj kommandónak, a csapból is ez folyik.


Kérdező: ahhoz, hogy valaki akarjon és képes is legyen megszerezni egy ilyen jellegű pozíciót, kell egyfajta nárcizmus. Úgyhogy a válasz, igen. Minden vezető hasonló mentalitású, csak valahol a politikai nyomás nagyobb és bem engedheti meg magának az illető, hogy boruljon a bili.

2022. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh, mellément a kategória, a politika rovatba akartam. :)
2022. jan. 7. 14:05
 4/10 anonim válasza:
74%
Mennyire számít általánosnak az emberek között? Nagyon. A kapcsolatok felében van hűtlenség. A házasságok fele válással végződik. Jakab Péter közszereplő, azért tartozik felelősséggel, amit közpénzből a közért tesz. (Pl. ellenzi az lmbtqt vagy poliamoriat) a magánéletéhez semmi közünk, mert nekünk nem árt, nem használ, erre tőlünk nem kell felhatalmazást kérnie.
2022. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök átlagos. Csak azért hallasz róla, mert áprilisban választások. Ha ezt 3 éve csinálja, senkit se érdekel. Most meg erkölcsösködnek, mintha nem lennének tele luxusprostikkal a kormánybulik.
2022. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

A gazdag, ismert emberek körében ez nagyon általános.

Pl. Mészáros Lőrinc is nagy vagyont szerzett, és ott is a vagyon egy része a feleség nevére került. Azt hinné az ember, legalább a nagy vagyon miatt együtt maradnak. Hát nem.

De állítólag Tiborcz István is csalta (csalja?) feleségét, Orbán Ráhelt. Ráhel el is akart válni, csak az apja (Viktor) magához hívatta és megmondta neki, hogy NEM VÁLHAT EL. Úgyhogy ahol nincs válás, sokszor ott is komoly problémák vannak a mélyben. Nekem mindig csak ez a Jókai-regény jut eszembe róluk: Szegény gazdagok.

2022. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden rétegben gyakori, csak aki ostobább, az szarabbul hazudik
2022. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kemény a saját lányodnak ilyet mondani. Mintaapa.
2022. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosnak mondható bárkinél szinte sajna
2022. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 fú, én nem kedvelem T.-t, de ahhoz azért bátornak kell lenni, hogy a királylányt meg merje csalni valaki...
2022. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!