Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden celeb csak az instán...

Minden celeb csak az instán mutatja a nagy boldogságot? Horváth Grétáék is válnak.

Figyelt kérdés

Még karácsonykor is mutatták, hogy együtt vannak. Közösen díszítették a fát.

Előtte a kiírások, hogy milyen a tökéletes férj, meg hogy jövőre gyereket szeretnének. Nemrég házasodtak össze.

Most meg jön a bejelentés, hogy elválnak útjaik.


Pedig a celebek amit kifele mutatnak, az irigylésreméltó.


2022. jan. 7. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó hány ilyen van!! Az egyik influ palija pár éve állandóan küldte a képeket nekem a farkáról, mikor megtudtam, hogy kivel van együtt, a csajszi azóta gyereket is szült neki.
2022. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom poénnak szántad. Mindenki tudja hogy FB, Insta, Tiktok az nem a való élet. Celebeket meg hagyjuk, közülük van akiknek fizetnek is a tartalmakért, vagy kitalálnak ezt-azt hogy követőket szerezzenek.
2022. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Mi van?? Jesszus!!
2022. jan. 7. 18:24
 4/13 anonim válasza:
100%

Elso nem akarod esetleg megosztani hogy ki volt az?:D


Ja nagyon gaz. Az a csavo onmagaban az igazandibol.. es ez a hatalmas kepmutatas

2022. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dávidnak van valakije. Azért meg vagyok lepődve...

Főleg amiatt, amit írtam, hogy karácsony előtt vidáman mutogatták a fa alatt a kisvonatot meg a díszítést.

2022. jan. 8. 23:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyes... Várjuk a sztorit. Nem ér csak úgy ideírni ilyen sejtelmesen aztán meg megöl minket a kiváncsiság. Szóval... Ki az????
2022. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hát szaftos vagy nem szaftos. Nekem már egyáltalán nem izgi a sztori. Avramlatosa palija volt, S. Attila!!
2022. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hihetünk neki, elvileg a Gréta is etetve volt, és ő is azt hitte, hogy minden ok a "kedves férjével".
2022. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy ki az a Horváth Gréta. Ő az ázsia expresszből a fingós csaj?
2022. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9:Igen

Régen az Éjjel nappal budapestben is szerepelt.

2022. jan. 14. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!