Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lisanak vagy...

Szerintetek Lisanak vagy Jennienek van jobb alakja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

szerintem jennie-nek ^^

de lisa is gyönyörű <3

2022. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Én egy biszex lány vagyok, én véleményem szerint Lisa alakja nagyon szép, ha olyan ruhát adnak rá, ami tényleg kiemeli az alakját pl LALISA era ruhák, Lilifilm ruhák, Bulgari promók ilyenek. Jennie sokat fogyott az évek alatt, ő alacsonyabb mint Lisa, Lisa inkább modell testalkat (magas, hosszú szép lábak, egyenes váll stb stb), tökéletes a modell iparba, viszont Jennie szexuálisan nagyon vonzó tud lenni, ő is vékony, a testalkata szerintem passzol a Koreai ilyen szépségideálba. Rá több koncerten is adtak Hip padeket (amiket tényleg nem értek hogy a stylistok minek adtak rá ilyet mert egyáltalán nincs szüksége rá mert a nélkül is Rohadt jó az alakja). Meg hát neki a mellei is teltebbek. Igazából mindkettőnek nagyon jó az alakja, és mindenki nyilván mást fog mondani, mert mindenki mást preferál.
2022. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is biszex vagyok és az 5-ös kommentelő:D szóval le is pacsizok veled. Nem lehet különbséget tenni melyeknek jobb az alakja mert mind tökéletes 🥰
2022. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy csak hjgy felvilágosítsak mindenkit Lisának és Jennienek is ugyanolyan testalaktát van vékony és fordított háromszog alakú ami azt jelenti asszem hogy a dereka rövid és a vállatól befelé megy a teste értitek ezt csak így tudtam elmagyarázni


So both

ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!