Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Istenes Bence miért van ki...

Istenes Bence miért van ki idegileg gyakran?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem annál a csókánál homok van a gépezetben, csak nem meri felvállalni. Ez okoz egy frusztrációt és idegességet.
2022. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne ki gyakran idegileg? honnan veszed?
2022. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Sztem is azért mert az Adelos dolgok nem elégítik ki. Vagy rosszul választott, vagy tényleg másra bukik 🍆 nekem az első által mondott az esélyes, Adél is nagyon fiús testalkatú 👀
2022. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom orom es boldogsag lehet azzal a mucuki-muki mokusfeju irritalo novel egyutt elni. Mintha egy 6 eves ovis szintjen beragadt volna a lemez.


En nem tudom ez az Adel lany hogy lett ilyen felkapott.

Mit csinalt a fellepese ota? Miert van a koztudatban?


Lattam az elso fellepeset a Csillag szuletik vagy Megasztarban amikor kerdezte tole a Zeneakademiarol az a ferfi (de eges hogy az o nevere nem emlekszem, de mentsegemre szolva mar reg kulfoldon elek)

hogy honnan jott?

- Pirpocsmarkosrol (fogalmam sincs mondta honnan)

- Az hol van? - kerdezte a ferfi.

- Hat de kis buta vagy, hat nem tudod? Erdely!

😳😳😳 fejek


Hat en mar ott kibasztam volna a nagy pofajaval. Igy beszolni egy zsuitagnak, aki raadasul a Zenekadamiarol jott. Mondhatnek en is Adelkanak kisvarosokat honnan szarmazik a csaladom fogalma se lenne hogy eszik-e vagy isszak azokat a helyeket.

2022. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Csobot Adél fiús testalkatú? 😄

Mesélj még.

2022. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!