Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagyon sajnáljátok ti is...

Nagyon sajnáljátok ti is Csollány Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Szegényke, nem is volt még öreg:(

Nyugodjon békében!



2022. jan. 24. 18:15
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
28%
Úgy a világ 20%-át be kéne börtönözni, orvosokat, ápolókat, politikusokat. Meg mellé még az apátok f@szát is. Vírusban nagyságrendekkel könnyebb meghalni, mint az oltasban. Legutoljára néztem, 5 millió halt meg a vírusban, ennél több oltott van Magyarországon. Nem tűnt föl, hogy nem halt meg még több millió ember Magyarországon? Ennyire nem megy az áltsulis matek? Ki van ragadva 2 példa a Damu, meg a Csollány, akik oltottan haltak meg (Csollány gyanús, hogy oltatlan, a Jensen oltást legkönnyebb kicsalni), mi van a többi millióval? Mi van azokkal a halottakkal, akik az oltások előtt haltak meg, pl. az Angol-Magyar helyettes nagykövettel?
2022. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
78%
Angol-Magyar helyettes nagykövet Májcirrózisban szenvedett: [link]
2022. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%

ma 13:24


De ráoltani a már fertőzött betegre tilos! Ezért kellene tesztelni minden oltás előtt. Ha ráoltanak egy covidosra akkor egyenes út a lélegeztető gépre. Onnan pedig kevesen jönnek vissza

2022. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
82%
24-es, erről valami forrás? 23-as oké, akkor vegyük Balázs Fecót, Nagy Grofót, 21-éves angol lányt alapbetegség nélkül, nekem 3 oltatlan ismerősömet? Voltak halálesetek az oltás megjelenése előtt is, de nehéz lenne elvárni a 8 általánost végzettektől, hogy emlékezzenek 2 évvel ezelőttre.
2022. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%

Angol-Magyar helyettes nagykövet Májcirrózisban szenvedett


Ez hogy jön ide? Mi köze van a témához?

2022. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Normál influenzában majd minden évben tucatszám halnak meg a gyerekek, mégsem zártak le semmit, minden ment úgy, ahogy szokott: [link]
2022. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ez hogy jön ide? Mi köze van a témához?"

22-es érdeklődött utána, hogy mi van vele.

2022. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
80%
27-es. Covid rosszabb számokat hozott, kijárási tilalmakkal együtt. És van influenza oltás is. [link]
2022. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

5 millio halott a 7.8 ezer millio foldi lakossaghoz.


Direkt igy irtam hogy konnyebb legyen a viszonyitas.


5:7800-hez hogy meghalsz, kb semmi.


Es ebben nagyreszt ugye az atalgeletkor feletti halalozas van. Akik sokszor ha nincs covid vegstadiumu rakban 3-6 het mulva amugy is elhunynak.


Nagy ritkan megesik 1-1 fiatalabb, akik sokszor vagy elhizottak vagy van valami alapbetegseguk.

2022. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
90%

24! pontosan. Errol nem tudom miert kell hallgatni.


Tesztelni kell oltas elott.

Nekem kozeli rokon igy kerult korhazba, pedig o hude oltas parti... volt. Mondjuk meg mindig oltat, ok veszelyeztetett szoval megertem neki tenyleg kell.


Csak a lenyeg, hogy basztak megnezni, hogy epp fertozott-e es szegeny majdnem nem elte tul.

Mondta masok is igy jartak ott ahol o volt.


Idos rokonoknak kertem csinaljanak legalabb antigen gyorstesztet oltas elott. Hat nem tudom csinaltak-e mondjuk. De ezt tenyleg jo lenne bevenni rutinnak.

2022. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!