Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagyon sajnáljátok ti is...

Nagyon sajnáljátok ti is Csollány Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Szegényke, nem is volt még öreg:(

Nyugodjon békében!



2022. jan. 24. 18:15
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
22%
Kijárási tilalmakat, meg a kórházi kezelést is add hozzá, hogy az csökkenti. Saját példámból kiindulva, sose volt olyan, hogy 2 éven belül 4 ismerősöm meghalt, egy rakás meg kórházba került vírus miatt, pedig volt influenza régen is.
2022. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Az ellátatlanság miatt haltak meg annyian nem a covidban: "Otthonában halt meg a férfi, akit műtéte előtt egy nappal hazaküldtek a kórházból" [link] "Az orvos azt mondja, tavaly, az első hullám idején műtétekre váró betegek közül többen nem voltak már életben, amikor augusztusban újrahívták volna őket az elhalasztott beavatkozások miatt." [link]
2022. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
11%
Ez is légbőlkapott. Csak mert találtál néhány ilyen esetet, nem következik, hogy mindenki ellátatlanságba halt meg.
2022. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
81%
Nemsajnom éb, nem ő senkimse, nem is ismertem
2022. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
82%
"Csak mert találtál néhány ilyen esetet, nem következik, hogy mindenki ellátatlanságba halt meg." Mit nem tetszik érteni?: "a járvány miatt el nem látott betegek nem is szerepelnek a 27 ezer áldozat között, pedig ez feltehetően a többszöröse a közvetlen Covid-halálozásnak." [link]
2022. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
50%

Hihetetlen, hogy a legtöbb embernél ilyenkor is az a téma, hogy oltás vagy nem oltás.


Nem mindegy az nektek? Senkinek nem ártott azzal, mert megosztott egy két cikket.

Ilyen logikával mindenki dögöljön meg aki valaha is osztott meg például alkoholról vagy dogról cikket mert az is rossz.

2022. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos, nekem is van ismerősöm, aki csak papíron van oltva, mert így nyáron még utazhatott. Janssennel, pont mint állítólag Csollány is volt. Ezek után és az oltásellenes cikkek megosztása után, én nem tudom elhinni, hogy tényleg be volt oltva. Mint megtudtunk, neki is a munkája miatt volt szüksége, arra hogy "oltott" legyen. Mindazonáltal sajnálom őt, nyugodjék békében!
2022. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
80%
Utolsóval egyetértek, hallottam, hogy a Jensennel csalnak.
2022. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
76%
ma 08:23 És honnan tudod az igazságot, hogy Csollány csak papíron volt oltva? Mert azt hazudta a média, hogy nincs beoltva ezt sokan elhitték. Nehogy rájöjjenek az emberek arra, hogy az oltás nem sokat ér
2022. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
40%

Te nagyokos valaki!

Hiába törölteted a neked nem tetsző hozzászólásokat, akkor is be lesz írva ide újra

2022. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!