Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rácz Jenő mint példakép?

Rácz Jenő mint példakép?

Figyelt kérdés

Nekem hatalmas példaképem mind szakmailag mind emberileg! Sokan azt mondják rá hogy nagyképű de szerintem van is mire neki azlenni a legfiatalabb Magyar Michelin csillagjával! Emberileg3pedig imádom ahogy a feleségével Dórival Bánik! ☺🙏🏻 Posztok alapján látszik hogy imádja és tiszteli is egyben! ❤😊

Vélemény?



2022. jan. 25. 07:40
A kérdező szavazást indított:
Igen abszolút elképzelhető
Dehogyis XDD
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyiban szimpatikus, hogy nem számított, hogy a csaj nem híresség. Elfogadta ahogy van.
2022. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinált az a lány magából középszerű semmittevő celebet, mint a többi "híresség" felkapaszkodott párja ne aggódj.
2022. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.es válaszoló Gondolom Neked ilyen Kunu Márió a példaképed :DDD
2022. jan. 25. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Neeem, nekem Rácz Jenő felesége főállású influenszer a példaképem, csak csodálni lehet, annyi mindent letett az asztalra és csodás feleség és anya, ez messziről látszik 😍 a mariot nem ismerem
2022. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a példaképem nem Jenő vagy az a Márió( nem is tudom ki) hanem Balogh Levente. A cápákban is benne van. De régebb óta követem Őt.
2022. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 iróniábol írtad?:D
2022. jan. 25. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Én szeretem Jenőt ^^
2022. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Pedig az a pali jó parti lehet 😍

Nagyon szeretnék az étterembe is vacsorázni

2022. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!