Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emlekszik meg valaki ugy,...

Emlekszik meg valaki ugy, hogy Csollany Szilveszter rajtavolt a kormany oltasos oriasplakatjain?

Figyelt kérdés
En tenyleg ugy emlekszem mifelenk o volt kirakva. De lehet rosszul emlekszem...

2022. jan. 25. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Itt is ő volt. 2 kínait és egy Janssent kapott.

Ennyit ér az a vacak.


Csütörtökön lesz a temetése egy kedves barátomnak is akinek 3. oltás után leállt a szíve. Hiába szólt hogy fáj a mellkasa, hazaküldte a doki hogy ez normális reakció a vakcinára, majd elmúlik.

2022. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

"akinek 3. oltás után leállt a szíve"


Gondolom ha a gyorsvonat gázolta volna el, arról az is a három oltás miatt lenne.

2022. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ignoraljatok a trollt.


Esetleg ha valakinek van a poszterrol

kep feltolthetne.

2022. jan. 25. 15:05
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Reszvetem es “gratulalok” az orvosnak.

En nem vagyok nagy oltasos, de utazas miatt beoltattam magamat. Nagyon szakszeru volt az egesz procedura, minket le is ultettek es kertek varjunk, majd ki is jottek megnezni hogy vagyunk. Az igazolast meg se kaptuk addig nehogy valaki elmenjen es az utcan doljon el.

Pont az ilyen panaszokra kell odafigyelni.

2022. jan. 25. 15:08
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Mandela hatás fokozódik.

Szerintem kevered egy másik tornásszal, Berki Krisztiánnal.

#1

Egyelőre az, hogy egyszer be lett oltva is egy másodkézből való információra hagyatkozik. Csollány oltásellenes volt, csak muszájból vette fel az egadagos Jannsen oltást a beszámolók szerint. Nem értem az a "háromszor oltva volt" nagyvárosi legenda honnan ered.

2022. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen sokat autóztam ebben az időszakban szerte az országban, és rengeteg ilyen plakátot láttam. De Csollányt nem rémlik, hogy egyetlen plakáton is láttam volna.

Szerintem esélyes, hogy valakivel összekeverted.

2022. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
66%
Nem volt ilyen plakát. Nyíltan oltásellenes volt. Hogy megkapta-e a Janssent vagy csak lepapírozták, ez már sajnos az ő titka marad. Nagyon sajnálom, hogy az idióta oltásellenes propaganda miatt elveszítettünk egy ilyen embert.
2022. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Papíron kapott csak oltást, igazából semmit se.
2022. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy vervizsgalatbol megmondjak, hogy oltva volt-e vagy sem. Azt is meg tudjak mondani, hogy oltasbol szarmazo antitestek es/vagy fertozesbol szarmazo antitestek vannak a veredben.
2022. jan. 26. 16:33
 10/16 anonim válasza:
39%
kérdező... ja persze. meg azt is megmondják kitől kapta el.
2022. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!