Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Véleményetek a Legújabb...

Mi Véleményetek a Legújabb Trio Podcast-ről?

Figyelt kérdés
Én amúgy imádom őket de most szerintem egy bizonyos szint alá mentek ahova nem kelett volna! [link]

#YouTube #Ábel #Henry #influencer #tartalomgyártok
2022. jan. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje amúgy is csökken a színvonaluk.
2022. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akármennyire is szeretem őket ez igaz!
2022. jan. 27. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs bennük semmi extra. Az már rég kevés, hogy magukról beszélnek.Henry a legrosszabb.
2022. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam őket hallgatni, közben mást is csinálok (mint sokan mások). Igazad van, tényleg ez egy szinten alul van, de ezt is meghallgattam. Nem minden adásukat, pl az esküvős rész abszolút nem érdekel.

Most pl élő adásuk van a youtubon, ami rádiós hasonmás, hogy hátha megint valaki felkéri őket reggeli műsor vezetésére, elmondásuk szerint ott nagyon jól kerestek.

Sajnos azért unalmasak, meg esik a színvonal, mert nem eredetiek. Influencerek, celebek, akiknek nincs semmi mélységük. Csak szórakoznak, meg kocsikat vesznek stb.

2022. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gyász volt ez a ma reggeli négy órás élő adás. Nem értem, miért kell ezt erőltetni ennyire.
2022. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!