Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela beteg vagy mi...

Hódi Pamela beteg vagy mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

A Berki mellett sugárzott a haja, az arca mindene..

Bence mellett mint aki 10 évet öregedett.

Most volt a reggeli műsorban, azt hittem meg sem ismerem.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ő boldog és kiegyensúlyozott.

Peller Anna azt kell mondjam, hogy 10 évvel idősebb, de hozzá képest hihetetlen gyönyörű és jól tartja magát, ő volt a műsorvezető.

Valami betegség lehet nála? A baba mindig azt nyilatkozta, hogy nagyon jó kisbaba. Szóval arra nem gondolok.

Bence is nagyon fiatalos mellette és korának megfelelően néz ki.


[link]


[link]


[link]


[link]



2022. febr. 1. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a baba számlájára írni, pont abban a korban lehet, amikor mondjuk fogzik, nem alszik, többet sír. Egyszerűen kialvatlan anyuka hatását kelti.

Azt meg hogy boldog-e vagy nem, nem tudom megítélni kép alapján.

2022. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az instán úgy filterezi, színezi a képeit ahogy akarja, a tvben ez kicsit nehezebb.

Ráadásul pici baba mellett én se úgy néztem ki, mint egy modell..

2022. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem olyan régen, de azért ő volt baba mellett jó állapotban.


Megmutattam barátnőmnek, alkohol, gyógyszer, pajzsmirigy is okozhat ilyen felpuffadt, eltorzult arcot.


Remélem hogy nem a mű fej lesz neki a megoldás, mert egyidőben nagyon kacsa szájra töltötte magát.


Lehet visszanézi és orvoshoz fordul. Én biztos kivizsgáltatnam magam a helyében.


Ez a Bence gyerek egész helyes amúgy, de ha Pami így halad lehet az is beújit valami friss pipire. Ez amúgyis nagy divat a celebek között.. Szerintem neki Berki volt a nagy ő, nem látom olyan boldognak Bence mellett.

2022. febr. 1. 14:32
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Csak siman faradtnak tunik. A haja sincs rendben.

Az arca meg nyilvan oregszik, mert mindenki oregszik.



Egy fodrasz es sminkes es kesz.

Az orr-szajzug vonal elegge oregiti az embereket. Egy kis fillerrel ki lehet simitani es maris udebb hatast kelt az arc.

A lenyeg, hogy nem kell tultolni ezeket a szepeszeti beavatkozasokat es a kutya se mondja meg, hogy miket csinaltal.

2022. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez nem a két szurival elrendezhető kategória.

Számomra nagyon furcsa, hogy egy ilyen keresett ruha modell egy két év alatt így leépül. Ez a haj abszolút nem Pamelara jellemző. Sajnos nagyon igénytelen.

2022. febr. 1. 20:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gobdolom Hódi Pamela kb a Sarka Kata kategória. Nem volt alapból csúnya nő, de semmi különös nem volt az arcán, átlagos kinézete volt, aztán ilyen-olyan kezelésekkel meg filterekkel feltuningolja magát a “hú jó nő” kategóriába. Nézd meg ebben a cikkben róla a képet, azért ha velem szembe jönne az utcán nem lennék tőle elájulva, és itt minimum hat évvel fiatalabb volt.

[link]

Pamela vagy elfáradt a folyamatos képszerkesztésbe, vagy nincs rá ideje/igénye, tévében pedig főleg nem lehet ezt kivitelezni, ezért megdöbbentő sokaknak a “változás”. Egyébként látok nála szebb és csúnyább korabeli nőket is, alapból nem tér el a nagy átlagtól szerintem a mostani kinézete. Bence sem egy matyóhímzés amúgy szerintem, nekem nem tetszenek a vonásai, sőt én először sokkal idősebbeknek hittem a valós koránál.

2022. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hú megrémisztő, azta, az a szép hölgy
2022. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Liluval az interjuját. Főleg smink nélkül. Én ledöbbentem rajta.
2022. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Áh nem hiszem, hogy a Berki miatt, sztem akkor volt a legjobban kivirulva, amikor vele szétmentek, meg utána szárnyalt, és mégjobban nézett ki, mikor ezzel a Bencével összejöttek. Hogy azóta annyival rosszabb-e a kapcsolatuk, hogy ennyire taccsra tette magát miatta, az lehet, nem tudom. De inkább ezekre szavazok, hogy:

1- (legvalószínűbb) csak elcseszték az arcát. Pedig megtehetné, hogy megcsináltassa normálisan, jár is kezelésekre, de valahogy nem jön össze, hogy eredményes legyen

2- az idő vasfoga nem kímélte őt sem, lehet genetika is, valaki hamarabb/rondábban öregszik, ha ez a helyzet akkor pedig még szimpatikus is, hogy nem akar másnak látszani, nem is faceappozik. Ami képet láttam az édesanyjáról, az alapján azt mondom, teljesen rá hasonlít.

3- A barna haj is nagyon öregíti, de arra azt mondom, kell néha a változás, ha valaki amúgyis festetni jár. Majd ismét szőke lesz, szerintem ez a legkisebb baj.

4- már korábban sem volt az a klasszikus szépség, inkább olyan “pláza szépség”, vagyis szép smink, ruha, sok edzés, néhány beavatkozás által keltett egy szép összhatást fiatalon, de ahogy telik az idő, ezek egyre kevésbé dobnak egy ember külsején.

De a Berki egy mérgező alak, én semmiképp sem mondanám hogy boldog volt mellette, a Mazsidrazsin is akkor láttam némi kivirulást, mikor csak ő volt meg a pici baba, az Ogre meg csinált amit akart egyedül :D

2022. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Vicces, nekem is ezt tűnt fel.


Ha belegondolsz, amikor a Berkivel volt, akkor valóban 100x (ha nem 1000x szebben nézett ki) DE az volt vagy jó pár éve.

Plusz:

Mínusz 2 (!) terhesség, ami azért minden nőt megvisel kivéve a hatalmas multimilliárdos celebek pl. JLO

Mínusz a gyermekelhelyezési/tartásdíj per(ek), gondolom rengeteg fejfájása volt a Berki viselkedése miatt a gyerekkel kapcsolatban, sok stressz, idegeskedés

Akkor nem dolgozott, a tévéből kapott fix fizetést gondolom nem keveset gyakorlatilag a semmiért. Most viszont évek óta dolgozik, vállalkozása van (= felelősség)

Illetve az eltelt évek, mindenki öregszik

2022. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!