Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sportolókat, a színészeket...

A sportolókat, a színészeket vagy a zenészeket tisztelitek jobban nagy általánosságban? Miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a sportolókat.
2022. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Egyiket se tisztelem, talán a színészeket kicsit többe nézem. Hozzá kell tennem, hogy egyáltalán nem érdekel a sport.
2022. febr. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én talán a zenészeket. Ők alkotják számomra a legértékesebbet, tehát szívesen hallgatok egy jó zenét, melyben sok munka, és kreativitás van. A filmek is jók, de ott a filmrendezők a nagykutyák, nem az az egy-két random színész. Sportolni pedig bárki tud, ha van benne elég kakaó. A zenében nyilván a zenei érték, a hallgathatóság számomra a lényeg, nem a pucéran üvöltöző tehetségtelen énekesnők a füsttengerben.
2022. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán a sportolókat. Nekik fel kell áldozniuk az egész életüket, hogy sikereket érjenek el. Nem lehet egyszerű rávenni magadat minden egyes nap az edzésre, még akkor sem, ha szereted azt csinálni. Hatalmas lemonással jár. Az előző hozzászólóval, aki írta, hogy "Sportolni pedig bárki tud, ha van benne elég kakaó." nem értek egyet. Nem teljesen. Nyilvánvalóan, ha valaki nem elég kitartó nem fog sok mindent elérni, legyen szó sportról vagy bármi másról. Viszont, ha valakinek nincs meg a képessége például a kislabdahajításhoz, akkor az ha beleszakad sem fog tudni világcsúcsot dönteni.

Ugyanígy tehetség kell a színészethez, valamint a zenéhez is. Az ő esetük talán annyiban más, hogy ha nem értenek az adott szakmához, akkor nem fognak elérni azon a területen semmit. (Bár láttunk már példát az ellenkezőjére is.) Gyakorolhatnak ők éveket, de ha valakinek nincs jó hangja, annak a későbbiekben sem lesz.

Természetesen a színészek és a zenészek munkája is tele van lemondással, de szerintem akkor is a sportolóknak szükséges a legtöbb energiát belefektetni a munkájukba, ha el akarnak érni valami eredményt.

2022. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül az élsportolókra gondoltam, de ha már így előkerültek, akkor róluk is elmondom a véleményemet. Tény hogy rengeteg lemondással jár, csomó munka és edzés az egész, barátságok kerülnek feláldozásra a karrier érdekében, és nagyon ingoványos terület is. Például egy sérülés derékba törheti az egészet. Viszont az egész inkább a pénzről, és a karrierről szól, nem tud nyújtani akkora élvezetet a nagyközönségnek, mint mondjuk egy gondosan megszerkesztett zene. Úgyhogy lehet, hogy egy sportolónak sokkal több energiát kell fektetnie karrierjébe, viszont értelmetlenebbnek látom, és inkább önérdekűnek ezt az életmódot, míg egy-egy zenész, vagy énekes milliós tömegeket képes megmozgatni, és szórakoztatni.
2022. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!