Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyre több influenszer vallja...

Egyre több influenszer vallja be, hogy a képei retusáltak, valóban sokat reklámoz stb. és próbál utólag mosakodni. Ez azért lehetséges, mert megfenyegetik ismeretlenek őket és néhányuk egyszerűen megijedt és fél?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint önmagától egy ember ilyet nem tesz, csak valami hatására, mivel alapvetően a saját tulajdonságai és értékrendjei nem fognak változni.

#blogger #közszereplő #influencer #influenszer #közösségi média szereplői #instasztárok
2022. febr. 6. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nem vallja be vagy nem retuzsál? Melyik a kérdés?


Amúgy nem tudom konkrétabban kikre gondolsz, nekem nem látható ez a tendencia.


Amióta van közösségi média imádják a népek a retuzsálást, nem csak az influencerek, elég csak a hatvanak nőkre gondolni facebookon akik megtalálták a telefonjukon a beauty filtert...Nem kell fenyegetés, hogy szebb képet akarj mutatni embereknek, akik élőben sose láttak.


Sokan kiégnek a sok reklámozgatásban, ha nem válogatják meg jól azokat...meg y apörgés, repülnek a nagypénzek, és te már megint egy fogfehérítővel vigyorogsz, de ki tudja meddig tart, bevállalod a következőt, mert lehet holnap már nem keresnek meg ilyennel...aztán persze az ember megbánja, és bocsánatot kér, és elhatározza hogy változnak majd a dolgok...

2022. febr. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el a telefonod jóóóóó messzire, és legyen inkább életed! Az influencerek még a tévés bulvárcelebeknél is lényegtelenebb senkik, akik abból élnek, hogy velük foglalkozol - de egyetlen percet sem érdemelnek az életedből.
2022. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, igen. Ez hasonló ahhoz, amikor bejött itthonra is az “influencer” megnevezés, és akkor boldog-boldogtalan kitette a biojába ezt a címkét, mert olyan menőn hangzott.

Aztán amikor ezt kvázi szitokszóként kezdték használni (okkal), hirtelen mindenki előállt azzal, hogy “ők utálják, ha influencernek nevezik őket, mert többnek tartják magukat annál” …mondta ezt többek között egy olyan csajszika is, akinek az oldalán mára konkrétan az összes posztja reklám vagy szponzoráció.

Most pedig már Radics Petit is úgy oktatják az egyetemen, mint “influencer”.

2022. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a hármast, mármint sokan kirakták hogy influencerek, leginkább a wannabe kategóriából, azok, akik valóban hatással voltka videókkal posztokkal az emberekre, ők már a legelső percben letolták ezt magukról...De a szó eredeti jelentésébe épp úgy belefér Radics Peti, mint egy instás csaj, aki tényleg annyit tud, hogy szép, ezért amit felken az arcára azt meg akarja venni mindenki, mert biztos attól van...minketten befolyásolnak valamennyit azokon az embereken, akik figyelnek rájuk.
2022. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen Kárpáti Rebeka, Sydney van den Bosch féle nőkre gondoltam, akik anno bioba is kiírták, mennyire különleges “munkájuk” van (emlékszem rá), aztán pár hónap múlva már hevesen tiltakoztak az ellen, hogy őket bárki influencernek nevezze. 🤨
2022. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hát jó, én nem rájuk gondolok általában :D Sok ember vna aki tényleg rengeteget dolgozik azzal, amiből felépül a követőtábora, sokszor nem is ezzel a céllal elkezdve azt amit csinál, és őket borzasztóan sajnálom hogy le vannak nézve, az ilyen típusú emberek miatt akik szintén az influ kalap alá vannak véve....
2022. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valószínű helytelenül tettem fel a kérdésem, ezért kaptam más választ, mint amire számítottam. Felteszem másképpen, példázódva:


tegyük fel, hogy én egy influencer vagyok (nem vagyok az, csak tegyük fel!). Nem vagyok egy ibolyacsokor külsőre (sem arcra, sem alakra), ezért kicsit retusálnom kell a fotóimat, így gyönyörű embert tudok magamból varázsolni és ezt teszem ki. Tehát mindenki azt hiszi, hogy az vagyok én, az a gyönyörűség. Évek után kiderül (pl. egy Tv műsor kapcsán), hogy nem is úgy nézek ki, mint az Instán, FB-on stb. platformokon, tehát nem vagyok olyan szép és jó alakú. Ekkor jó sokan letámadnak, hogy szemét vagyok, hazudtam, dögölj meg, megverünk stb., tehát egy nép lázad ellened. Én ekkor úgy megijedek a fenyegetésektől, hogy majd beszarok és mint egy maszületett bárány síró szemekkel a Tv-ben, meg ahol tudok bűnbánó interjút adok, hogy én senkit sem akartam átverni és már megbántam, hogy ezt tettem.


Na ilyen helyzet esetén a kérdésem az, hogy ezek az influencer emberek azért vallják be, hogy módosították a fotóikat, mert annyira beszartak a népharagtól és félnek, hogy esetleg megverik őket az utcán és el kell költözniük külföldre?

2022. febr. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!