Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézust akarata ellenére...

Jézust akarata ellenére tették híressé?

Figyelt kérdés
Mit mondana, hogy ismert akarna lenni vagy nem?

2021. jan. 8. 14:07
 1/3 KZitus ***** válasza:

Szia

Ezt írja a Biblia Jézusról:

"Amikor Jézus ezt megtudta, elment onnan. Sokan követték, ő pedig mindnyájukat meggyógyította, de erélyesen megparancsolta nekik, hogy ne mondják el másoknak, hogy ki is ő, hogy beteljesedjen, amit Isten Ézsaiás próféta által mondott:

„Ő az én szolgám, akit választottam, akit szeretek, és akiben örömömet lelem! Szellememet adom majd neki, és világossá teszi a nemzeteknek, mi az igazságosság. Nem fog civakodni, nem is kiáltozik hangosan, és a hangját sem hallja senki a köztereken. Töredezett nádszálat nem tör el, és pislákoló kanócot nem olt ki, míg végül sikerre viszi az igazságosságot. Igen, az ő nevében fognak reménykedni a nemzetek.” Máté 12:15-21

2021. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pelgrim ***** válasza:
Jézus nem az ismertség, a hírnév iránt érdeklődött, e dolgok csak egyszerűen tevékenységének elkerülhetetlen velejárói voltak.
2021. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám el ha kézrátétellel gyógyítanék, mert 7szentség hogy valami laborba szurkálnának.
2021. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!