Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak en unom mar tibi atya...

Csak en unom mar tibi atya politizalasait es allasfoglalasait?

Figyelt kérdés
Regebben meg egy normalis reszeges pap volt, mostanra meg egy okoskodo unalmas semmi lett. "Pap"-os vicxet ezer eve nem lattam mar tole kb, ellenben tok atlagos meme-ket es poenokat igen. Nem is ertem miert van ennyi kovetoje, a pancsolt borai meg fortelmesek
2022. febr. 19. 01:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Én már rég meguntam. Elég demagóg is lett.
2022. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2022. febr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
csak te, én nem követem
2022. febr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Sose olvastam semmit tőle.
2022. febr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
12%

Nekem nagyon szimpatikus, hogy beleállt olyan dolgokba, amikbe más közszereplő soha nem merne. Az olyan polkorrekt baromságokba mint ez a nyomorult LMBTQ is. Sajnos ehhez ma már bátorság kell, hogy elmondd az igazságot azokról akik tagadnak meg olyan alapvető dolgokat is mint a nemek vagy a család. Emellett rendesen gyerekeklenesek.

Én örülök, hogy van egy közszereplő aki nem csak a lájkokra hajt hanem kiáll valami mellett amiben hisz. Lehet lepontozni.

2022. febr. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, ezt a "Lehet lepontozni"-t minek teszed hozzá a véleményedhez? Ezzel vágod el a saját megjegyzésed komolyságát.
2022. febr. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
29%
Itt eléggé túlteng a woke emberkék aránya, ezért leszek lepontozva. A mondanivalóm igazságtartalmát különben ez nem befolyásolja, de sokatmondó, hogy érvek híján ebben élik ki magukat. Csak mondom. Majd meglátod.
2022. febr. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Megvették kilóra. De most te amúgy mit tennél ha bekopogtatnának hozzád egy zsíros szerződéssel?
2022. febr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is unom. Bár nem követem, de néha megnézem, hátha van vmi vicces dolog.
2022. febr. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
41%

Hat igen, évekig a Fidesz szekerét tolta, addig nem támadta senki..

Mióta beleállt a Fideszbe, itt is sokan megutálták :)

2022. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!