Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak en unom mar tibi atya...

Csak en unom mar tibi atya politizalasait es allasfoglalasait?

Figyelt kérdés
Regebben meg egy normalis reszeges pap volt, mostanra meg egy okoskodo unalmas semmi lett. "Pap"-os vicxet ezer eve nem lattam mar tole kb, ellenben tok atlagos meme-ket es poenokat igen. Nem is ertem miert van ennyi kovetoje, a pancsolt borai meg fortelmesek
2022. febr. 19. 01:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
40%

Ez én politikai nézetem: "Más."


2010-ig fideszes voltam, azóta ellenzéki!

2022. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is jó.

Aki követi, az tudja, hogy nem fideszes és nem balos, hanem szimplán pártatlan és emiatt hol ennek szól be, hol másnak.

2022. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem unom, mert itt a kérdésben hallottam róla először.
2022. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Megvették kilóra."


Arra kíváncsi lennék szerinted ki vette meg. :D

2022. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
50%

14: nyilván a fidesz.

Ja nem, hiszen lejárató cikkeket közöltek róla, amin ki is akadt. Akkor Soros György. Ja ő sem, hiszen kifejezetten LMBTQ-lobbi ellenes.

Hát akkor nem tudjuk, hogy ki vette meg, de valaki biztos, mert nincsenek érveink.

2022. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

azt ugye tudjátok, h. tibi atya valójában nem létezik?


nem hús-vér ember, hanem egy virtuális karakter, annyira létezik csak, mint a hupikék törpikék...

2022. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
16: nahát, én tényleg azt hittem, hogy van egy Tibi nevű pap valahol, aki létezik és miután kezet csókol a Pápának, megy és blogot ír meg viccelődik az alkoholizmussal. Hogy mik vannak!
2022. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!