Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Fecsónak nem...

Szerintetek Fecsónak nem hiányzik a szex Vasvári Vivivel? Hogy lehet egy ilyen bombanőről lemondani?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

De, biztos hianyzik.


(nem vagy te egy kicsit foldhozragadt proli...?)

2022. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Már megvolt neki minden irányból. A viselkedése pedig inkább lelombozó, mint szexi. Legalábbis ami nekem lejött a médiából.
2022. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Bombanő? Inkább egy műanyag Barbie-baba, akinek semmilyen szexuális kisugárzása sincs. Az ostobasága pedig, ami kiül az arcára, kifejezetten lelombozó.
2022. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as személyében kaptunk egy irigyet ahogy látom
2022. márc. 5. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne simpeljel mar ennyire. Sajnos lemaradtal a menetrol kerdezo. Anno €100-ert megrakhattad volna te is. 😅😂🤣


[link]


Jol tudja rakni a picsajat ez a plasztik fantasztik az fix, 2 apatol 2 gyerek.

Kivancsi vagyok ettol a fickotol mikor esik ujra teherbe, hogy innen is be legyen biztositva a penz.

2022. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"3-as személyében kaptunk egy irigyet ahogy látom"

Hát persze, Móricka! :-D

2022. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb nőt is megunod évek alatt 🤷
2022. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Van neki egy másik felfújt guminője.
2022. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Tűpontos. Szerinted ő ugyanolyan lelkesedéssel csorgatja rá a nyálát az 500. menet után is, mint te? Nyilván nem, sőt a belső tulajdonságai addigra lelomboztatják a szexuális vágyat.

Ez egy ilyen műfaj, volt exem, akit rengetegen fel akartak szedni, mindenki csorgatta a nyálát és megdugtam x alkalommal és utólag inkább a hányinger jön rám tőle, mintsem hiányozna a teste vagy ő maga. De ellenben természetesen vannak olyanok, akikre meg én csorgatom a nyálam és jaj, de jó is lenne..

Ez egy ilyen müfaj, mindenbe bele szokunk és belekényelmesedünk.

2022. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy olyan nő van mellette mint a mostani nője, akkor nemhiszem hogy ilyen gondokkal küzdene..

Mondjuk, ha egy ilyen nagy lábon élő macsó lennék, én addig küzdenék, míg a Vivit és Beát is megnem győzném egy édeshármasról... Na az lenne még a földi menyország;))

2022. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!