Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Vasvári Vivien...

Mit gondoltok Vasvári Vivien kapcsolatáról Zsigmonddal?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hála istennek nem olyan mint a fecsó aki azóta is parádézik mindig új asszonnyal meg celebkedik mióta benne volt a műsorban. Normálisabb ez a pali. Nem sokat tudok róla, de jól mutatnak együtt
2021. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Fecsót pont ma követtem ki. Nekem elég volt belőle. Többször az oltás témàt nyomta, most meg a barátnőjével műtött, bekötött fejjel pózolnak napok óta. Rémisztő! Na meg a tegnapi story-ban mikor mondja neki a csaj, hogy igy ki tudom neked verni, távverésben. Nem tudom ez kinek vicces. Fecsó mindig azt hangoztatta, hogy mekkora üzletember. Látszik...

Viviről meg most láttam gyakorin egy hirdetést, hogy régen futtatták. Róla is megvan a véleményem.

2021. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Oruljon neki ez a plasztik fantasztik h van aki elfogadja mas palinak a kolykeivel egyutt ✌
2021. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mit kellene? Örülök neki ha van aki még szóba áll vele azzal az istentelen ronda fejével.
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Kivancsi vagyok mikor jon a 3. multimilliomostol a gyerek, hogy bebiztositson meg egy kis bevetelt ez a tehetsegtelen karrierszuka. 💰💰💰


Eleg stresszes lehet amugy az, hogy tudja, hogy ha nem jol viselkedik kiesik a luxusbol. Mert o ennek a tizedet nem tudna maga megteremteni.


A Zsigmondot meg nem ertem. 2 apatol 2 gyereket vett a nyakaba meg folyamatos Instacelebkedest ezzel a novel. Kesz fonyeremeny. 😂😂😂

2022. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!