Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik a legidétle...

Szerintetek melyik a legidétlenebb név a Kardashian-Jenner családban?

Figyelt kérdés
A 4 Kardashian és Kylie Jenner közül csak Kourtney adott normális neveket a gyerekeinek (Mason, Penelope, Reign).

2022. márc. 6. 14:23
A kérdező szavazást indított:
North West (Jelentése: Észak-nyugat)
Saint West (Jelentése Szent Nyugat)
Dream Reneé Kardashian (Jelentése: Álom)
Chicago West
Stormi Webster (Jelentése: Vihar, Viharka)
Psalm West (Jelentése: Zsoltár)
Wolf Webster (Jelentése Farkas)
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a Psalm a legrosszabb, alapvetoen en nem gondolom ezeket olyan hu de borzasztonak. A North meg a Stormi nekem peldaul tetszik, siman adnam kulfoldon.

Egyebkent kihagytal parat: True, Mason, Penelope, Reign.

A masik,hogy ezeket nem kell igy legforditgatni, mert igy nyilvan hulyen hangzik. Persze azzal egyet ertek, hogy a North West igy együtt nem szerencses parositas.

De ugyanolyan mint itt peldaul egy Cserepes Virág vagy a többi név, mint a Fahéj meg Sólyom.

2022. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja bocsi, most látom, hogy Kourtney gyerekeinek odairtad a névéit. Akkor csak a True maradt ki.
2022. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétségkívül Wolf és ezt nem csak én gondolom így. Miután meg tudta a világ, hogy megszületett Kylie gyereke és mi a neve az emberek mémeket posztoltak róla, és eléggé kreatívakat 🤣 ha értesz angolul ajánlom keres rájuk Twitteren. Vagy instán.
2022. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem a tobbi gyerek nevéről is voltak memek anno, biztos hogy sokan viccet uztek/uznek a North Westbol is peldaul.
2022. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony mas is siman adta a Wolf nevet a gyerekenek. Nem olyan fura, mint aminek sokan gondolják.

[link]

A masik, hogy ha rakeresel, hogy kardashian kids names memes, garantaltan talalsz mindegyik gyerekről valamit.

2022. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a Psalm meg a Wolf, de csak mert ronda a hangzásuk.

Amerikában amúgy nem igazán akadnak fent azon, hogy a névnek van valami jelentése, sokan adnak olyan neveket hogy pl Destiny (sors). Nem úgy van mint nálunk hogy felhúzzák a szemöldöküket az ilyeneken. 😀


Amúgy a Mason-nek is van jelentése, Kourtney elmondta, hogy ugyan azt jelenti mint a Kardashian, azaz Kőműves. 😂

2022. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Vicces, hogy Amerika legordasabb lotyója nevezi Szentnek és Zsoltárnak a gyerekét. 😂
2022. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!