Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a beauty...

Mi a véleményetek a beauty guruk márkáiról?

Figyelt kérdés
Kylie Cosmetics, Jeffree Star Cosmetics, Dragun Beauty, Tati Beauty, One/Size, KKW Beauty stb.

#Kim Kardashian #Kylie Jenner #Jeffree Star #Tati #Nikita Dragun #Patrick Starrr
2021. márc. 30. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Kylie Cosmetics: Nagyon fel volt hypeolva, én is szereztem be 2 rúzst és egy pirosítót. A csomagolás, a design igényes és szép, nagyon jó árnyalatok vannak. A rúzs szuper, de nem annyira, mint egy Huda Beauty. A pirosító is szép, de semmi extra.

Jeffree Star Cosmetics: ő egy sminkes, az egyik legnagyobb. Az ő stílusa, és a termékek stílusa is nagyon tetszik, ilyen extrém színeket nem sok márkánál lehet megtalálni, a csomagolásról, és a merész árnyalatnevekről nem is beszélve. Imádom, több termékem is van tőle.

Dragun Beauty: Nem szeretem Nikitát, nem tetszik a csomagolás, ha egy drogéria polcán látnám, nem lepődnék meg rajta. És a felsorolt márkák közül ez volt a legkevésbé felkapva. Semmi extra nincs benne.

Tati Beauty: Tatit sem szeretem, viszont ez a paletta zseniális. Tatitól nem vártam élénk színeket, ilyesmire számítottam. Tökéletes alap paletta.

One/Size: A termékek nagyon Patrickesen néznek ki, tetszik, és rengeteg jó vélemény van róla. Vásárolnék tőle.

KKW Beauty: Ha Kylienak is van sminkmárkája, akkor neki is legyen, ugye? :D Nem éri utol a Kylie Cosmeticset. A termékek szépek, viszont Kylie designja jobban tetszik.

Egyébként ha már beauty guruk, Hindash is kijött a saját márkájával, és az első termékével. Egy arcpaletta, amit ha nem vagy sminkes, nem tudsz kihasználni.

2021. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Hozzám Kat von D (volt) sminkmárkája áll a legközelebb hozzám mind színvilágban, mind stílusban. Ez tényleg egyedi koncepció volt, és a többség a minőségével is maximálisan elégedett. A mai napig imádom a sminkes tutorialjait a Sephora csatornáján. A Jenner-félékkel ellentétben ő dolgozó nő, a tetoválói munkái miatt lett híres és nem a sminktermékeiért, ennek ellenére milliókkal jobban ért a sminkeléshez, és valóban kreatív.


Ezen kívül Jeffree Star márkájára mondanám még, hogy izgalmas felhozatal. Kat-tel ellentétben itt már több pasztellszín megjelenik. A palettái kifejezetten eklektikus stílusúak (pl. full lila koncepció, de azért ott virít benne egy sötétzöld és egy rikító piros meglepetésnek 😄), szerintem pont ettől egyedi és különleges. Azért a “Hi, how are ya 🪄”-s stílusa mellett elég kritikus más márkák termékeivel szemben, így nem gondolnám, hogy sz@rt adna ki a kezei közül.


Kylie Jenner egy celeb, akinek tizenévesen szó szerint a s*gge alá toltak egy kozmetikai céget, ebben pedig semmi munkája nem volt. Ettől függetlenül még mindig vágyam kipróbálni egy lip kitet. Színtípusban eléggé mások vagyunk, a termékeket eleve úgy gyártják, hogy mindent Kylie tónusaihoz igazítanak. Extrább színből nincs túl sok, max. alkalmanként. A szemhéjpúder paletták 1-2 szín kivételével ugyanazokkal a tucat barnás színekkel vannak telepakolva, amiket bárhol megkap az ember. És egy ilyen palettában legalább 4 közel egyforma szín lelhető fel, aminek nincs túl sok értelme. Egyedül a Balmain kollekció palettája volt az, ami megmozgatott bennem valamit.

A másik dolog, hogy Kylie tényleg nem tud sminkelni. 🤦🏻‍♀️Ezért bocsi, kedves 16 éves tinik. Egymásra pacsmagol 4-5 egyforma színt a szemhéján, és semmi extra. Ebből a szempontból hiteltelen, amikor az ilyen emberek hoznak létre sminkmárkát, csak úgy, a pénzmosás kedvéért.


Tati profi sminkes, elég jó kritikus, mindig is szerettem a videóit. Rengetegen dicsérték a palettáját. Aki a meleg, barnás színeket kedveli, biztosan szeretni fogja a korongjait és a különleges, soronként változó formuláit. Színek alapján nem nekem való, ha kijönne majd egy hidegebb, “fantáziaszínűbb” verzióval is, akkor talán jobban érdekelne.


A többi létező influencer márka nekem mind egy kaptafa. Ez most egy úgy bevételszerzési séma a celebeknek, mint pl. amikor 10-5 éve mindenki parfümöket árult. Ugyanazt a klisés “hétköznapi, természetes” koncepciót lobogtatják más-más csomagolásban, nem mellesleg horror áron. Komolyan… Estée Lauder, MAC termékeket OLCSÓBBAN vásárol az ember. Azért ez tényleg őrület… Most természetesen nem sztársminkesekről beszélek, akik értenek is hozzá, hanem a Selena, Kim Kardashian, Millie Bobby Brown féle hírességekről. Az utóbbi márkájának amúgy tényleg felesleges volt megszületnie minden szempontból.

2021. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!