Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek magassabb az IQ-ia?...

Kinek magassabb az IQ-ia? Puzsér vagy Alföldi Róbertnek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 02:41
A kérdező szavazást indított:
Puzsér R.
Alföldi R.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
inkább Puzsérnak
2022. márc. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt így honnan kellene tudni? Az átlag Puzsért fogja mondani, mert ő a hangosabb. De lehet, hogy pont Alföldinek van magasabb intelligenciahányadosa. Ez tök értelmetlen kérdés.
2022. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 BringaManó ***** válasza:
64%
#2, nyilván nem TUDhatjuk, tehát nyilván a benyomásunkra kíváncsi (ez abból is látszik, hogy szavazást tett fel), csak elfelejtette odaírni, hogy "Szerinted...".
2022. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
#3: Szerintem...qrvára nem tudom! Mind a ketten meglehetősen intelligensek, innentől kezdve meg nincs értelme a faxméregetésnek.
2022. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Elég világos, hogy Puzséré. Ő legalább valóban érti, hogy mit jelent a kultúra és a minőség.

Alföldi-nek annyi a művészete, hogy a színdarabjaiban a középkori karakterek modern ruhákat vesznek fel és van egy kiszólás a csúnya Orbánra, amin a balliberális közönség kacarászhat. Nagy szerencse, hogy van egy Pintér Béla is, aki megmutatja, hogy milyen egy valóban művészethez értő színházi rendező. És nem véletlen, hogy nem is ő fetreng a bulvárban és a törzsi politizálásban, hanem Alföldi.

2022. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
#5: Ne a pártpreferenciád/egyéni világszemléleted alapján akarj IQ-t meghatározni. Lehet, hogy kőjobber vagy, de azt tartsd meg magadnak, menj a politikai rovatba.
2022. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
#6 Centrista vagyok, Puzsér-támogató, a Sétáló Budapestet támogattam. Mind a két oldalt ugyanannyira utálom. Pintér Béla sem éppen jobber, de ugyanakkor társadalmilag releváns kérdéseket mutat be, nem úgy, mint olcsó, filléres pártpolitizálást csináló Alföldi. Ez alapján ítélek. Szóval ezt benézted, de jellemző erre a polarizált, posztmodern, törzsi közéletre, hogy Alföldi kritikája és az olcsó Orbánozás számon kérése miatt már automatikusan azt hiszed, hogy jobbos vagy fideszes vagyok.
2022. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
A fogalmazásmódod is cinuksan jobboldali. Centrizmus, röhög a vakbelem. Olyan nincsen, az csak az ilyen wannabe hülyegyerekek kibúvója.
2022. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
*cinikusan
2022. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Meg ez a balliberálisozás... Az megvan, hogy a liberalizmus eredetileg egy jobboldali irányzat? Persze, változnak az idők, de ez tipik Fidesz-retorika. Ne tedd már magad nevetségessé.
2022. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!