Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek magassabb az IQ-ia?...

Kinek magassabb az IQ-ia? Puzsér vagy Alföldi Róbertnek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 02:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondom, hogy Puzsér nem intelligens a maga módján, de az IQ nagyrészt a logikai-matematikai intelligencia fokmérője, róla meg tudni lehet, hogy nem abban a legerősebb. Alföldit nem ismerem ahhoz eléggé, hogy ezt meg tudjam ítélni vele kapcsolatban.
2022. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 harebell ***** válasza:
78%
Puzsérral kapcsolatban nagyon gyakran éreztem már azt, hogy (azzal együtt, hogy persze vannak jó meglátásai) teljesen logikátlanul építi fel a mondandóját, számomra értelmezhetetlen logikai ív mentén von le következtetéseket, összefüggéstelenül ugrik egyik gondolatról a másikra, belekérdezés vagy ellenérv esetén nem tudja azt megfelelően kapcsolni a maga álláspontjához és értelmesen lereagálni. Alföldire ez szerintem kevésbé jellemző, úgyhogy az IQ hagyományos értelmezése alapján őt tippelném, hogy valamivel magasabb neki.
2022. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Puzsér mondta Alföldiről, hogy ha csak színművész lenne, és nem kezdett volna el rendezgetni meg politizálgatni, akkor semmi kritikát nem tudná rá mondani,... és én ezzel maximálisan egyet értek!!
2022. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából egál az IQ-juk, és magas.
jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!