Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVR Pisti mitől változott...

TheVR Pisti mitől változott ilyen óriásit (videókkal alátámasztom)?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg ebben a videóban:


https://www.youtube.com/watch?v=Fi_xc3kY-ew


vagy ebben:


https://www.youtube.com/watch?v=SOPKbelF4qY


És manapság:


https://www.youtube.com/watch?v=BJ4ccjx-Sm4


Régen miért volt sokkal igényesebb magára? Most ízléstelen tetkók, igénytelen szakáll (legalább havi 1-szer rendezhetné), sapka beltéren+ a személyiségváltásról ne is beszéljünk...


Vagy csak engem zavar ez és nekem tűnt csak fel? Janiból szeretnék többet látni, szinte teljesen elfoglalja előle Pisti a teret, néha 1-1 Jani stream és ennyi, ennyit érdemel Jani?



2022. márc. 30. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem 10 évet akarsz átfogni a videókkal, abból is elég szélsőséges példákkal (nem tetszik a szakálla = pisti rósz), és teljesen szubjektív érvekkel. Ennyi idő alatt mindenki rengeteget változik és fejlődik a személyisége, a tartalomgyártási rutinról nem is beszélve.
2022. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kolev válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, 10 év alatt elég sokat változik az ember... nézz vissza magadról egy 10 évvel ezelőtti képet/videot

Valamint;

Egy: igényes és szép tetkója van, bár nem láttam közelről, (csak amennyire streamekben látszik, podcastokban egeszen kivehető) de hidd el, egy igénytelen tetkó nem így néz ki... szó szerint, ezen messziről látszik hogy minőségi.

Kettő: a szakálla... most komolyan? Nem egyenes szálú, ezért láthatod rendezetlennek esetleg... fésülgesse miközben streamel, vagy mi? Nyilván mosva van, és szokott borotválkozni, bár olyankor sem állok mögötte.

Három: sapka? a stúdió szinte az otthonuk, kb mintha te otthon sapkában lennél. Ennyire ördögtől való? :) én is szoktam itthon baseball sapkában lenni, igaz engem nem néz közben több ezer ember, de ha nézne is fölvenném...

Egyébként többször is említette miért van rajta ;)

Három + 1: Szerintem ad magára... elég fasza cipői vannak, nem 2 forintos pólóban ül, szinte soha, az óráit is szoktam néha nézni, azokból sem a rágóautomatából százasért kitekert darabokat hord.

Figyeld a menetrendet, aztán nézd őket akkor amikor Jani van. Vagy ne, döntsd el magadnak nyugodtan.

2022. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon előnytelen külsőt vett magára a régiekhez képest. Ami nem áll jól, azt nem érdemes erőltetni.
2022. ápr. 1. 11:05
 4/8 Kolev válasza:
100%
Tudod erre mondják, hogy kinek mi. Viszont azt engedjük már meg neki, hogy abban legyen, amiben szeret és jól érzi magát. Mégegyszer mondom, ha zavar, nézz mást. Ami nem fekszik, ne erőltesd ;)
2022. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam már nézni őket, csak most az elden ring érdekelt, meg még Jani streamjei közül 1-2, ami nem multi fps.
2022. ápr. 1. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így nincs nagy gond legalább. :D Én is a 2. válaszolóval értek egyet, annyi, hogy én nem szeretem a tetóválásokat de ami Pistinek van az nagyon király tetoválás. Nem is láttam még ilyet ami ennyire tetszett volna.
2022. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszenek az ilyen színes tetkók. Az igényes feketével, ami nonfiguratív, az nézhet ki jól, de nem ilyen nagy felületen.
2022. júl. 30. 11:28
 8/8 anonim válasza:
69%
Azér mer Pisti rokker. :D
2023. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!