Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVr Pisti jó vagy rossz...

TheVr Pisti jó vagy rossz indulatú?

Figyelt kérdés
Én rendesnek tartom szeretem a videóikat.

2020. dec. 31. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Jó indulatú
Rossz indulatú
60 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem őt inkább az együgyű és buta jelző ami pontosan jellemzi.
2020. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Személyes nem ismerjük, ezt csak akkor tudhatnánk.

De amúgy én bírom.

2020. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
28%
jo, akik ilyent csinalnak csak jok lehetnek barmilyen bunt kovetnek is el
2020. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne rosszindulatú? Amúgy egyikünk se ismeri, honnan tudhatnánk? Aláírom hogy sokaknak nem tetszik a stílusa (én meg pont emiatt bírom), de azt mondani hogy rosszindulatú lenne az már azért sok. Én kívülről amúgy tök rendesnek látom, nem tett még olyat amiért ne gondolnám annak. Egyszerű normális ember, aki kedves #1 válaszoló, nagyon messze áll a butától. Ez szerintem egyértelmű.

Attól hogy valaki nem szimpatikus ne aggasunk már rá jelzőket. Pláne ha valójában nem is ismered személyesen.

2021. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

"#1 válaszoló, nagyon messze áll a butától. Ez szerintem egyértelmű."


Pedig alig van értelmes gondolata, kb ahogy megszólal a kapa meg a kasza kiesik a szájából.

2021. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Kedves ötös, attól hogy van egy stílusa még nem lesz buta. Okos, értelmes ember, az hogy nem fog neked Rimbaudot elemezni egy random játék során, nem jelenti azt hogy hülyének kell nézni. Na látod, ez már pl tiszta rosszindulat.
2021. jan. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csakegycsirke válasza:
66%

Szerintem személy szerint baromi jófejnek tűnik. Bár lehet csak hasonlítunk, de szerintem egy adott videóban más egy ember mint egy másik videóban vagy helyzetben. Pl. Amikor egyedül játszik más mint amikor egy timeout podcast-ben van,vagy gép építős videóban vagy vlogban van stb...

Hogyha egy rage game vagy egydül játszás után az ember ránéz a nemrég kijött 2 "új" streamerrel készült beszélgetésre akkor sokkal nyugodtabbnak és kedvesebbnek tűnik mert általánosan azért nem könnyű úgy játszani egy játékkal amit alapból egyedül csöndben játszana az ember hogy folyamatosan beszélni vagy szórakoztatni kell a nézőket. Érdemes több féle tartalmat is megnézni az adott tartalomgyártótól

2021. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
jófej amíg cseng a kassza.
2021. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Akik butának tartják Pistit azok hallgassanak meg pár podcast adást a csatornájukról, ahol mindenféle témáról fejtik ki a véleményüket. Sokkal inteligensebbnek tartoma legtöbb embernél, ahogy valószínűleg mindenki aki rendesen nézi/hallgatja őket.
2021. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

@ 21:56


Látszik hogy mennyire felületes vagy és fingod nincs az emberekről, ha te kb ennyiből vonod le hogy buta-e avagy sem hogy "mindenféle témáról fejtik ki a véleményüket." Én is kifejthetem a véleményem a génsebészetről, akkor nagyon okos ember leszek? (mert közbe k#rvára nem értek hozzá...)

2021. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!