Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabine rendőrségre...

Private Sabine rendőrségre megy. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

gyk-n vele kapcsolatos kérdésekben lévő válaszokban leírják hogy hazug. Lakcím stb és említi a videójában. Szerintem nézi az oldalt.

Másrészt, a feljelentés oka zaklatás, fenyegetés. Beismerte hogy hazug de csak azért mert veszélyes ha őszinte. Akkor a férjéről miért hazudta be hogy halott és kért pénzt?



2022. márc. 30. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Én sem értem teljesen, hogy mi ez a fixáció arról, hogy hazudik. Én is a kérdésemnél többször írtam, hogy tudom, hogy szokott hazudni, de nem érdekel, nem ezért nézem. És így is rengeteg trash kommentelő erről hisztizett.

Ha igazságokra vagyok kíváncsi, akkor majd Elte Atomcsill-t kapcsolok.

Amikor meg majd másra, akkor Private Sabinát. Ki nem szarja le, hogy hazudik a lakhelyéről? Aki ezen rugózik, az agyilag szerintem sokkal betegebb, mint Sabina.

2022. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Aki a férje halálával kamuzik annak nincs a neten keresnivalója max párnás szobában.
2022. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
2. Ezt nem te döntöd el. Nem fogsz a nevemben vagy még x ember nevében ítélkezni.
2022. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez az ember beteg , amit kérdez sem lehet elhinni és itt nem az a legnagyobb gond hogy azt kamuzza hogy elköltözött hanem hogy mindent és ti megsajnáljátok és külditek neki a pénzt. A minden alatt a férje is kamu nem más ő mint egy strici és nem bánik vele szarul csak hazudik.
2022. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Beteg, de amúgy okos és ravasz. 100 eurót a semmittevéssel és mellé barátokat rajongókat összeszedni nem semmi. :D
2022. márc. 30. 19:42
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ahhoz nem neki kell ravasznak lenni , hanem másnak butának.
2022. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Én kivételesen szegény rendőröket sajnálom, gondoljatok bele, hogy mekkora önuralom kell ahhoz hogy komolyan vegyék és hivatalosan felvegyék a dolgokat. :D
2022. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Képzeletbeli dolgokat nehéz is nekik felvenni xD
2022. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És volt rendőrségen 😅
2022. márc. 31. 13:16
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert ott videózgatta magát?
2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!