Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyar rendőrségről szóló...

Magyar rendőrségről szóló könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének főleg amelyek valós eseteket dolgoznak fel, vagy legalábbis van köze hozzá. Az egyik ismerősöm régen mondta, hogy van valamilyen Maffia című könyv amely nagyon jól leírja a korább maffia működését és a rendőrség kapcsolatát, esetleg ennek a szerzőjét vagy pontos címét tudja valaki?

2013. dec. 12. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Móriczka újságot tudom ajánlani.
2013. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tomala ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de szerintem az ismerősöd a Tarjányi Péter volt rendőrtiszt által írt Meglátni és megveretni című könyvre gondolt, ami a rendszerváltástól a 2006-os oszlatásokig dolgozza fel a rendőrség belső viszonyait, különös tekintettel a maffiacsoportok működésére, és a velük való kapcsolatra.

Jó könyv.

2013. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!