Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most hogy Will Smith agresszor...

Most hogy Will Smith agresszor lett, a meglévő oszkár díjait is elveszik?

Figyelt kérdés

Az a minimum hogy soha többet, semmilyen filmben ne szerepelhessen. Az oszkár gálára pedig értelemszerűen ne tehesse be többet a lábát.


De én még azt is jogosnak érezném ha, a meglévő díjait is elvennék!


Az agresszorokat minden eszközzel büntetni kell!


2022. ápr. 1. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2022. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha Chris Rockot ott helyben lerángatják a biztonságiak a színpadról, amikor elkezdte gyalázni Will Smith feleségét, akkor nem esett volna meg az a pofon. Chris Rockot kellene eltiltani mindenféle nyilvános szerepléstől ezek után, nem Will Smitht meghurcolni, amiért kiállt a családja védelmében.
2022. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Itt sokan nincsenek tisztában, mi az a standup. Chris Rock semmi rosszat nem csinált, ennél még Ricky Gervais is sokkal durvább oltásokat szokott tolni. Will Smith valószínűleg pszichiáterre szorulna, mert durván agresszív.
2022. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én amúgy elvenném WS-től az Oscar díjat, mert ezek után az egész Oscar történelemre rányomja a bélyegét, hogy egy ilyen agresszív gangsta gyerek kapta, ez iszonyú nagy színvonalcsökkenés!
2022. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2 Az ok teljesen lényegtelen! Nincs olyan indíték amire az agresszió megoldás!



Ha nem fogják súlyosan megbüntetni és kizárni az oszkár gáláról stb, akkor azzal azt sugallnák hogy Oroszország is jogosan támadhatta meg Ukrajnát.


Hisz Oroszországnak is nyomós oka volt a támadásra, mégis mindenhol azt szajkózzák hogy az agresszió semmire nem megoldás!..


Will Smith esetével tökéletesen példát lehetne statuálni hogy a közvélemény mennyire elítéli az erőszakot!

2022. ápr. 1. 10:11
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy háború kirobbantása és egy pofon között azért van egy icike picike különbség...

Aki az elsőt elítéli, abból egyáltalán nem következik hogy a másodikat is el kell.

2022. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Csak a volumen más! De a dolog lényegében ugyanaz!
2022. ápr. 1. 10:16
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

"Csak a volumen más!"

Nem éppen. Aki pofont kap, max az arca sajog egy kicsit, az is gyorsan elmúlik. Akit agyonlőnek, vagy a házát bombázzák szét, az nem fog elmúlni. A volumen különbsége az lenne, hogy egy embert lőnek le, vagy százat.

2022. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Vagyis ha valaki felpofozza a feleségét az belefér mert elmúlik, így nem agresszió, csak ne lője agyon! Értem :D
2022. ápr. 1. 10:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis ha valaki felpofozza a feleségét az belefér mert elmúlik, így nem agresszió, csak ne lője agyon! Értem"

Ezek szerint mégsem érted, hisz semmi ilyesmit nem állítottam. Most olvasd újra a korábbi két kommentemet, és ezúttal próbáld meg értelmezni is őket!

2022. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!