Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Billie Eilish idén egy Grammy-díjat sem nyert?

Figyelt kérdés
Ugye 2-3 éve még mindenki el volt tőle ájulva, hogy mekkora tehetség, mennyire megérdemli az elismerést és a díjakat, viszont ebben az évben üres kézzel távozott. Ezek szerint mégsem akkora tehetség, vagy mi lehet az oka ennek? Mert nemrég kiadott egy új albumot, szóval hogyha akkora tehetség lenne, akkor simán kaphatott volna még legalább 1-2 szobrot a többi mellé. Lehetséges akkor, hogy mégsem a tehetséget nézik ezek a díjátadók (főleg a Grammy), hanem a népszerűséget, ő meg már kezd elavult lenni? Szerintetek?

2022. ápr. 4. 08:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy ideje már a kutya sem nézi ezeket a díjátadókat, de engem ez kissé meglepett most. Az előző két évből kiindulva azt hittem, hogy idén is kapni fog legalább egy Grammy-díjat, de semmi... Szóval érdekes.
2022. ápr. 4. 08:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kezd lejárt lemez lenni, ezért nem kapott most semmit.. meg azért a lóf*sznak is van vége, nem nyerhet minden egyes évben ötezer díjat, mások is vannak rajta kívül még akik megérdemelnék..
2022. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Minden csoda három napig tart. amúgy a Grammy csak ritkán díjazza az igazi tehetségeket, de ezt eddig is tudtuk.
2022. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lejárt lemeznek semmiképp sem mondanám, persze nincs jelenleg annyira felkapva, mint anno mikor berobbant a Bad Guy-al. De nyilván az is közrejátszik, hogy most más előadó "elvette" tőle a rivaldafényt. Szerintem attól, hogy valaki nem nyeri meg az összes kategóriát, amiben jelölve van, attól még igenis lehet tehetséges. Szerintem Billie tehetséges mind énekesként, mind dalszövegíróként ahogy a bátyja, Finneas is.


Az év felvétele, meg az év dala logikus, hogy a Leave the Door Open lett. Hiszen eleve az egyik legfelkapottabb dal volt tavaly és talán ennek is van a legtöbb megtekintése + lejátszása youtubeon meg zene streamingeken.


Az év pop albuma, meg az év pop szóló előadása megint csak logikus, hogy a felkapottabb Olvia Rodrigo nyert és nem Billie.


Viszont a másik két nyertes nekem kissé fura. Az év albuma az alig ismert Jon Batiste We Are című albuma úgy, hogy a saját kategóriájában (Év RnB albuma) meg elnyerte előle más. Nekem kicsit ellentmondásos, hogy egy RnB album egy RnB albumnak kevés, de az év albumát meg megnyeri olyan előadók mellett, mint Billie Eilish, Olivia Rodrigo, Justin Bieber, Taylor Swift.


A legjobb hosszú zenei videóban a nyertes Summer of Soul-t én inkább dokumentum filmnek mondanám, a többi jelölt meg koncert film volt, amik szerintem ebben a kategóriában sokkal inkább megállják a helyüket, mint egy "szimpla" dokumentumfilm.


Szóval mindent összevetve én úgy gondolom, hogy teljesen logikus, miért nem nyert Billie egyik kategóriában sem. Ettől függetlenül nem lesz kevésbé tehetséges.

2022. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Ez oké, de akkor ennek visszafelé is kéne működnie, nem? Tehát nem lesz senki attól tehetségesebb, mert ilyen-olyan díjakat nyer. Ennek ellenére mindenki hatalmas tehetségnek hívta, mikor megnyerő egyszerre öt szobrot is. Ezek szerint az emberek a díjak számával hozzák összefüggésbe a tehetséget, holott valójában nem ettől függ, hogy ki milyen tehetséges. Illetve a válaszodból is kiderült, hogy a népszerűséget díjazzák leginkább.
2022. ápr. 4. 10:22
 6/9 A kérdező kommentje:
megnyert*
2022. ápr. 4. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
én örülök, hogy nem nyert. kezdett kissé unalmas lenni már a körülötte zajló felhajtás.. kellenek új előadók, akiket lehet futtatni. egyébként meg szerintem az lesz vele, ami kb az összes eddigi ilyen popsztárral.. egy ideig nyomatják ezerrel, megkap minden lehetséges díjat, ami csak a földön létezik, aztán szépen lassan felejtik el és megy a süllyesztőbe. már van három különböző nívósabb díja is (grammy, oscar, golden globe), szóval szerintem ezután jön majd a lejtő neki, mert ezután már nem tudják hova tovább nyomatni a hírnevét, kellenek új szenzációk..
2022. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól hogy valaki nyer díjat, attól nem lesz tehetségesebb, mint a díj megszerzése előtt. Szerintem akik a szobor megnyerésekor nagy tehetségnek hívták, az nem feltétlen a szobrok száma miatt volt, hanem alapból tehetségesnek gondolják és szerintük ezért is érdemelte meg azt a sok díjat. Hiszen a szobor az úgymond a véleményük "megerősítése", hogy igenis tehetséges, mivel ott a díj a kezében (de ettől még nem a díj miatt tehetséges). Ezzel szemben aki a szobor megszerzése előtt tehetségtelennek tartotta, nem fogja hirtelen tehetségesnek tartani csak azért, mert nyert.


Az meg hogy a népszerűséget díjazzák, persze, nyilván az is sokat nyom a latba, hogy ki mennyire felkapott az adott évben, de összességében a tehetség még mindig többet számít és szerencsére még nem tartunk ott, hogy "tehetségteleneket" hozzanak ki győztesnek csak azért, mert felkapott.


Egyébként meg ha a népszerűséget díjaznák, akkor Jon Batiste-nak pont, hogy nem kellett volna megnyernie a legjobb albumot hiszen az összes többi előadónak egyetlen egy számán több megtekintés van, mint Batiste egész albumán. Olivia Rodrigonál meg persze azért beleszámított a népszerűség is, de attól függetlenül ugyanúgy tehetséges, mint Billie, szóval megérdemelte ő is a díjat és jó helyen van nála. (Mondom ezt egyébként úgy, hogy én nem kedvelem Olivia személyiségét.)

2022. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Ilyen az élet.
2022. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!