Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabina miért ilyen...

Private Sabina miért ilyen érdekes?

Figyelt kérdés
Konkrétan a semmiről beszél, de olyan érdekesen. Hétköznapi, de livejai csúcsszeperek. Velünk beszél is...

2022. ápr. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
ANos azért érdekes, mert " valaki " unatkozik és hát gondolja többi között elfér itt a sabina is :D
2022. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, mert Magyarországon az elsők közt vállalta fel a másságát, azt hogy trans, ezért becsülöm s tisztelem. :-D
2022. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem ő volt az első sajnos de az utolsó sem aki trans és akiről ordít hogy agybeteg.
2022. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Én kicsit nosztalgikusan gondolok rá, mert akkor volt a magyar közéletben benne, amikor gyerek voltam, szerepelt a Mónika showban, amikor az még jó volt. Abból a korszakból kellemes emlékeket idéz.

Plusz kicsit félek is, hogy olyan leszek mint ő, mert szerintem az elmebaja nagy része abból származik, hogy évtizedek óta el van vágva a külvilágtól és abba a panellakásba van bezárva. A férjén kívül nincs más emberi kapcsolata és már az is teljesen megromlott. Nincsenek barátai, nincs családja, ezért nem is tudja, hogy hogyan viselkedjen az emberekkel.

Ezért nem érdekel az sem, hogy sokat hazudik, mert egyáltalán nincs normálisan szocializálva. Nem lesz a youtube csatornájából olyan összetett jelenség, mint Puzsér Róbert, Mea, Csecse Attila vagy Brie Larson csatornájából, de azért még szeretem.

2022. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!