Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a legnagyobb...

Mi a véleményetek a legnagyobb sztárokról itthon ?

Figyelt kérdés

Pl. : Kiszel Tünde, Osváth Zsolt, Pottondy Edina, Puzsér Róbert, Varga Irén, Kis Grofó, Fekete Pákó, Gáspár Győző és a többiek ?

Szeretitek Őket ?


2022. ápr. 12. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A berkit meg a hajdút kihagytad.
2022. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... úgy érzem, elég különböző fogalmakat értünk "sztárok" alatt.

Az én fogalmaim szerint sztár például: Gálvölgyi János, Markos György, Nádas György, Koncz Zsuzsa, Bangó Margit, vagy a már eltávozottak között pl. Hofi Géza, Boncz Géza, Szécsi Pál, Máté Péter. Ismertek (legalábbis az aktív időszakukban azok voltak), és amit elértek, azt valódi tehetséggel érték el, nem pedig beképzelt ripacskodással. Puzsér? Egy alpári bunkó, az a fajta, aki jobb esetben nem jut tovább a közeli kiskocsmánál. Gáspár Győző? Aki a maga sekélyes IQ-jával, és a teljes életének a kiteregetésével lett ismert? (Nem mondom, ha a romanticot folytatja, talán lehetett volna belőle sztár, bár azért ott is inkább csak dirigált,a két csaj meg énekelt.) Kiszel Tünde, Ne nevettess már... Kis Grófó legalább letett valamit az asztalra, de azért a sztártól messze van. A r..banckodással ismertté váló egyéneket meg végképp ne nevezzük sztároknak.

2022. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit szeretek. De nem tudom, hogy kik ezek az emberek.
2022. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol ezek a legnagyobb sztárok? Kulcsár Mosolygom Edina és Dzsídabljúem az!
2022. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

A felsoroltak közül egyik sem sztár. Ezek csak celebek.


A #2-es válaszoló felsorolt néhány embert, akikre valamennyire illik a "sztár" megnevezés. Pl. Máté Péter és Galvölgyi Jánosra talán mondhatom, hogy sztár, mert kiváló művészek.


Nézzük az általad említett celebeket:


Kiszel Tünde, --> Butuska, de amúgy jó fej nő.


Osváth Zsolt, --> időnként belenéztem a műsorába. Emberileg szimpatikusnak tűnik alapvetően.


Pottondy Edina,--> Jó. Ő lényegében a magyar South Park. Mindent, és mindenkit kifiguráz. Jó, de mostanában kicsit unalmasnak tartom.


Puzsér Róbert, --> Na, őt nem bírom, kifejezetten irritáló megmondóember.


Varga Irén, --> egy sérült ember, aki nem tudom, mennyire beszámítható. Mindenesetre gondolom nem egyedül csinálja a "munkásságát", hanem vannak mögötte, akik felhasználják őt a nézettség miatt. Undorító.


Kis Grofó,--> emberileg nem tudom milyen, bár nem tűnik műveltnek. A zenéje meg alapvetően nem az esetem.


Fekete Pákó --> Kamszként viccesnek tartottam, ma már nevetségesnek.


Gáspár Győző --> Nem egy értelmiségi ember, de azt tudja, hogyan kell pénzt csinálni.


és a többiek ? --> Hasonló, mint a fentiek...


#1


"A berkit meg a hajdút kihagytad."


Ne hagyjuk ki őket sem. :D


Berki Krisztián --> Rendkívül taszító ember.


Hajdú Péter --> egy kicsit talán bírom is. Tanult ember, van egy megjelenése, stílusa. Nincs vele gondom, bár a nevét adta olyan adáshoz is, ami nem volt szimpatikus. De ő még a Jobbik celeb.

2022. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 5 !
2022. ápr. 13. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!