Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg túl fiatal vagyok az...

Tényleg túl fiatal vagyok az énekesi karrierhez?

Figyelt kérdés
Minden álmom, hogy énekes legyek, de anyukám szerint túl fiatal vagyok. (16 vagyok, lassan 17). Én már szeretném megtenni a kezdő lépéseket, de nem tudom, melyikünknek van igaza. Tényleg túl fiatal vagyok??
2010. szept. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100% nem vagy fiatal énekes karielhez mivel mások valaki pl:8 éves kortol elkezdik au éneklést (13 évkór)
2010. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem hogy van-e hangod?
2010. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eddig sosem jártam énektanárhoz, itthon képeztem a hangomat, anyu is dícsérte, meg az ismerőseim is, de valamiért fiatalnak tart. (de végülis neki mindig a pici kislánya maradok...) :):):)
2010. szept. 15. 19:16
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy picit önbizalomhiányban szenvedek... Léptem már fel az egész sul előtt is(egyedül!), és akkor mindenki dícsért, szóval, remélem van hangom :)
2010. szept. 15. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
A Megasztárban van 11 éves, 14 éves nagyon ígéretes hangú tehetség. Azért, ha lenne rá lehetőséged, nem ártana ha meghallgatna egy szakember is. Ha ígéretesnek tart, akkor talán anyukád is meggyőzhetőbb lenne.
2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Anyu engedne az énekesi szakma felé, csak azt mondja, várjak még 1-2 évet, amíg megérik bennem, de én már nem férek a bőrömbe... :) Igen, tervezem, hogy szakember meghallgasson... Viszont dalokat is írok, amiket megmutattam néhány zenével foglalkozó embernek, akik megdícsérték :)
2010. szept. 15. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
majd tedd fel pár dalodad. :_))
2010. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem merem, mert félek, hogy ellopják... :S Bocsi, nem bízok az emberekben (persze ezt ne vegyétek sértésnek!!) Csak csalódtam már sokakban, és azóta nem bízom idegenekben... :(
2010. szept. 15. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor énekelj fel valamit, amit a TV-ben rádióban játszanak! Azt nem lopják sehova!
2010. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!