Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Volodimir...

Mi a véleményed Volodimir Olekszandrovics Zelenszkij-ről?

Figyelt kérdés
Mint ember, színész, politikus, elnök stb. Mit gondolsz róla?

2022. ápr. 16. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

A színészi tevékenysége remek, igazából már évekkel ezelőtt is követtem. Na meg be kell látni, nem rossz pali egyébként.

Azt, hogy politikusként, elnökként milyen, azt talán nem az én tisztem megítélni, hiszen sosem éltem Ukrajnában. Talán annyit tudok mondani, hogy vannak érdekes kijelentései néha.

2022. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy filmet nem láttam tőle, de tudom hogy színész...ezt bizonyítja is a háborúban is, nem vagyok orosz párti, de ez az álszent viselkedés amit művel elég hatásos politikai szemmel is nézve, egyébként nekem nem szimpatikus sem az arca sem a megnyilvánulásai, és kicsit igénytelen is.


Ennyi jutott róla eszembe.

2022. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát van az a pletyka, hogy az USA kreálta őt meg, mint politikust. Ha ez így van, az sajnálatos. De, hogy így van-e?
2022. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy van így, csak az elvakult narancsos oroszpárti prolik szeretnék ezt hinni. Zelenszkij sármos, viszonylag még fiatal elnök a miénkhez, na meg az USA-hoz képest pl. Tetszik, hogy nem megfutamodik, hanem erősen ott marad és kitart a népe mellett.
2022. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyűlölöm.
2022. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4# Lehet, de elméletben én amúgy semmi akadályát nem látom, hogy ilyen módon "csináljanak politikát" nagyhatalmak. Miért ne tennék? Ehhez nem nagyon kell "összeesküdni" sem; pláne amennyire színházszerű a politika az Egyesült Államokban...
2022. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint színész éd hunorista, tökéletes.


Mint politikus... Katasztrófa.

2022. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom
2022. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudok vele kapcsolatban zöldágra vergődni. Egyszerre imponál a kiállása, hogy összefogja a népét, hogy segítséget gründol, hogy BÍZIK a sikerben... amikor viszont mélypont van (kilátástalannak látom az ukrán győzelmet) akkor úgy érzem, hogy ez a kiállás csak ront az ukránok helyzetén.

Amúgy érdekességként megjegyzem, hogy tudom milyen érzés ilyen helyzetben lenni; egy válságban kitartani, valamit úgy végigcsinálni, hogy az iszonyat sok veszteséggel jár. És a saját esetemben sem tudom máig, hogy jól tettem-e vagy sem.

2022. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!