Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Madonna normális?

Madonna normális?

Figyelt kérdés

63 évesen kitesz videót a titokra, amiben egy szál tangában rázza.

Elment a maradék esze neki?



2022. ápr. 22. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt. Nem kortól függ.

Én nem tettem volna ilyet 20 évesen sem.

De ma ez 'divat'. Ha a fiatal 'influencerek' megtehetik, akkor Madonna, miért ne tehetné?

2022. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2022. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ő az aki nem tudja felfogni, hogy eljárt az idő felette. Foggal körömmel ragaszkodik a nemlétező fiatalságához. Én mindig megbotránkozok, hogy, hogy néz ki, borzasztó.
2022. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
A zenéjét szeretem, őt magát nem. Addig oké, hogy egy nő szeret dacolni az idő múlásával (főleg a showbiznisz világában), de Madonna nem egy dögös 63 évesnek akar kinézni (mint Sharon Stone, Andie MacDowell, vagy Michelle Pfeiffer) hanem egy húszévesnek. Innentől kezdve ez már egy mentális probléma.
2022. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Inkább szánalmas már. Amúgy a zenéje jó.
2022. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt teljesen normális az a nő, kiégett exhibicionista. A "gimi cumi" számát viszont szerettem.
2022. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A legtúlértékeltebb "celeb" az egész világon. Semmi különösebb hangja sincs, egy arrogáns nő, aki még a saját rajongóit se tartja sokra. Az egész karrierje egy szekunder szégyen magamutogató ízléstelenség, pár kivétellel, pl. a keleties hangulatú Frozen, de kb. ennyi is. Hangilag sehol nincs egy Whitney Houston - Celine Dion - Mariah Carey - szinteket nézve, ha pedig idősödő dögös sztár akkor már inkább a sokkal stílusosabb, de valóban szexi Jennifer Lopez. Madonna egy nőfrász.
2022. ápr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Előttem már mindent leírtak, amit mondani akartam. Az esze már rég elment.

Főleg azokkal értek egyet, akik azt fejtették ki, úgy tesz, mintha az emberiségnek nem lenne szeme, és nem rína le róla, hogy megvénült, és agyon van botoxolva, műtve, sminkelve. Kivéve ugye a mancsai, azokra kesztyűt húz, hogy eltakarja.

Régen azon volt, hogy őt Marilyn Monroe-hasonmásként lássa a világ. Most azt akarja elhihetni, hogy rajta nem fog az idő.

Valóban, egy idős nő is lehet szép és dögös, de amit ez a szerencsétlen csinál, az csak simán szánalmas.

Soha nem tartottam jó énekesnek. Abban volt jó, hogy kapcsolatokat építsen ki (így vagy úgy). Igazából Madonna a példa arra, hogy sz@rból is lehet várat építeni, csak a kötőanyag legyen megfelelő.

2022. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Régebben sem értettem ezt a mániát, rajongást iránta...most meg csak egy öreg szégyentelen nő.
2022. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak 1 hulye celeb liba.
2022. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!