Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elkezdtem Abosi Barni régi...

Elkezdtem Abosi Barni régi videóit nézni. Ami 6-8 éves kb. Csak én gondolom úgy régebben normálisabb volt ? Most is jó szerintem. Valahogy régi Barni jobban tetszik. Nektek mi a véleményetek erről ?

Figyelt kérdés
Videók is érdekesebbek voltak. Érdekes komment. Téma. Ezek videó nevek. Nem volt ennyi fizetett promóció.

2022. jan. 20. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a jobb, mint szó a jó válasz erre.

Más, határozottan más. Régebben jobban elpoénkodta a videókat, és inkább több rövidebb videót rakott ki.

Mostanság viszont komolyabb, vagy épp tanulságosabb videókat rak ki, viszont a barnigémpléj csatornájára ugyanúgy mennek ki elbolondozós videók, és néha még a főcsatornájára is.

Szerintem mostani videói jobbak, érdekesebbek, de ha csak egy lazább hülyülősebb videót akar az ember nézni a régebbi, vagy gameplay-es csatornája tökéletes erre.

2022. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerű példája annak, mikor valaki eladja magát, és annak érdekében, hogy több szponzort tudjon szerezni, teljesen más személyiséget kell felvennie.

Valójában régen még önmaga volt, akkor azért szerették többen, akárcsak én is, ma pedig már összeollózott magának a bevált amerikai karakterekből egyet és most Casey Neistatet 90%-ban kopizva próbál fennmaradni amerikai trendeken.

2022. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!