Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok (a celeb) Berki...

Mit szóltok (a celeb) Berki Krisztián halálához?

Figyelt kérdés

Én csak a két gyereket sajnálom, hogy apa nélkül kell felnőniük, sajnos tudom milyen az.

De egyébként szerintem a karma érte utól (pl büntetőfékezés egy utasokkal teli busz előtt, és nég napestig lehetne sorolni)



2022. máj. 6. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek álszent: nekem nem fog hiányozni. Azt nem mondom, hogy örülök, főleg a két kislánya miatt, őket sajnálom. Viszont nem fogom eljátszani, hogy meg vagyok rendülve, és jaj de bánkódok miatta. Nem tartottam Berkit értékes embernek, ez van.
2022. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Korrupt, arrogáns vállakozó volt, aki azt hitte (és sajna kb így is volt), hogy mindent megtehet mert van pénze meg celeb. A médiától hányok, hogy mennyire megy a sírás rívás, meg valahol még műsorváltozás is lett emiatt mert “emlékeznek”.

Közben hány átlag ember hal meg, családapák, családanyák is, meg hányan haltak meg a covidban. Rájuk nem kell emlékezni, csak erre a féregre...


A gyerekeknek szomorú, persze ezt nem vitatom.

2022. máj. 6. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, úgyis törlik ezt a kérdést is, szóval...
2022. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó miért törölnék?


Nem provokatív a kérdés, és a szólásszabadságommal nem sértettem meg senkit. Maximum azt a válaszokat törölhetik, amiben azt írtam hogy féreg.


Vagy úgy gobdolod, nekik a gyakorira is elér a kezük? :D

2022. máj. 6. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lett szegényebb a világ az biztos.
2022. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Másodpercenként hal meg egy ember a Földön. A szomszéd országban gyerekeket, nőket, öregeket ölnek. Ezen el tudok szomorodni. Egy drogos, arrogáns, bűnöző halála cseppet sem hat meg.
2022. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érint, mármint egyik irányba sem, számomra ettől nem változik semmi.
2022. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a videó hasonlóan értelmes, mint a néhai berki krisztián.
2022. máj. 6. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egyetértek veled kérdező, és a többi válaszolóval. Nyilván nem nevetek rajta én sem, mégicsak egy haláleset. De valóban egy arrogáns, nagyképű celeb volt, számtalan mocskos ügylettel. Meg tudom erősíteni ezt az állítást, hogy a távozásával nem lett kevesebb a világ. Sőt. A gyerekek miatt nyilván sajnálatos, de szerintem idő kérdése és feldolgozzák. Hosszú távon nem biztos, hogy jó lett volna, ha ezt a mentalitást adja tovább a gyerekeinek is.
2022. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!