Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztiánt azért utálták...

Berki Krisztiánt azért utálták sokan, mert irigyek voltak rá?

Figyelt kérdés

Sokaknak nem volt szimpatikus Berki Krisztián, mert olyan életet élt, amiről az emberek nagy része csak álmodozik!

A legjobb csajok fordultak meg az ágyában, a legmenőbb autókat vezethette, jómódban élt!

Két gyönyörű kislány boldog apukája volt egy szerető feleséggel! Már eleve ez egy felér a legnagyobb vagyonnal!

Az emberek csak irigyek voltak rá! Ahogy elnézem a kommenteket, főleg a férfiak örülnek a halálának, ami nem véletlen!

Sok férfi egy örök lúzer, aki még egy nőt sem tud fogni magának hosszú távra(vagy egyáltalán semennyi időre...)...

Maximum egy a "Nem tetszik, de legalább lesz kit dugni!" nőt szed össze valahogyan... Nemhogy "egy" Polgár Krisztina egyáltalán szóba álljon vele!

Belül minden férfi tudja, hogy szívesen élték volna Berki életét!

A nők meg azért irigyek rá, mert nekik nem jutott pénzes pasi és irigyek a feleségére, akit boldoggá tett Berki! Örültek volna a nők, ha Berki pénzét költhették volna! Ám nekik sajnos csak egy átlagos keresetű pasas jutott, aki csoda, ha évente egyszer elviszi nyaralni egy hétre...😅

Lehet örülni a halálának, ám ő mégis olyan boldog 41 évet élhetett, amilyen az irigy embereknek a büdös életben nem fog megadatni!

Inkább élne a legtöbb ember ilyen boldog 41 évet, mint boldogtalan 80 évet!



2022. máj. 8. 13:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Egy drogos bűnöző felmentését hallhattuk, miközben megfejtettük az élet titkát: irigyek vagyunk. Köszönjük!
2022. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


Na akkor elgalább már tudjuk hogy a hetes komment honnan jött a linkelt kérdésben....

Bár szerintem simán provokálni akarja az embereket, szóval csak finoman a kommentekkel, nem kell megadni neki az örömet egy vitával.

2022. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezért nem is írtam többet, provokációért lehet jelenteni.
2022. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

..................... hát, ok.


Tudtommal leginkább szponzorokból élt - innen származtak a "legmenőbb autók"-, illetve mindenféle reklámból, amit próbált az instáján eladni, lsd. tipmix, a gyereke születése, stb. Szvsz ha annyira kőgazdag lett volna, nem relatíve középkategóriás panelokban élte volna az életét. De ha valóban sok pénze volt is, engem nem különösebben érdekel. Nem utáltam, több megszólalása/cselekedete kifejezetten antipatikussá tette (amiket az utakon művelt, másokat és akár saját magát is veszélyeztetve), gondolom, ez sokan mások számára is így volt. Ezzel együtt nem szidom őt mint sokan egyesek, viszont az is elég beteges, ha valaki így felmagasztalja, pláne, hogy nem is ismerte őt személyesen. Az meg, hogy mennyire volt boldog élete, megint csak ismeretlen mindenki számára, így a kérdezőnek sem tiszte eldönteni, mert elég röhejesnek tűnik tőle szvsz.

2022. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem felmagasztalom, de, tény, hogy olyan életet élt, amilyenről mi, átlagemberek csaj álmodhatunk!

Lehet, onnan volt a pénze, ahonnan, ám mégis jól csinálta, amit csinált!

2022. máj. 8. 14:21
 6/34 anonim válasza:
89%

Igen, valóban a legjobb kocsikat vezethette, olyan élete volt látszólag, amire a hozzád hasonló egyszerű proli irigykedhet nagyon. Aztán nézd meg, mire volt elég: 41 évre, olyan adósságok felhalmozására, amit az unokái sem fognak tudni kifizetni, kivéve, ha nem mondanak le a teljes örökségről, ami annyi, mint hogy az ingatlanból, kocsikból semmit nem látnak. Nagyon felelősségteljes viselkedés.

Én nem kívántam a halálát, de a két gyerek valljuk meg csak nyert azzal, hogy nem a szociopata apjuk diktálja nekik az "erkölcsöt", hanem jó eséllyel nála csak normálisabb férfit foghat ki magának a felesége meg a volt nője.

2022. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
12%
😂😂😂
2022. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
15%

Azért nem bírták az emberek mert olyan szerepet játszott amit utálni lehet. És mindig kell valakit utálniuk az embereknek, hogy levezessék a frusztrációt még ha nem is ismerik személyesen. Csak a külsőt látják, ki van gyúrva, akkor biztos bunkó, izomagy, kokszos, stb.


Mindig rásütik a Berkire, hogy színvonaltalan, de inkább a legtöbb kommentelő az.


Nem mondom, hogy példa értékű életet élt és hogy tökéletes volt. Senki nem az.

2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Celeb volt, vagyis munkaköri leírása volt a bohócnak levés, feltűnősködés és a szerepének eljátszása. Se nem jobb, se nem rosszabb, mint elődei/pályatársai: Győzike, Pákó, Anettka, Cini, Terry Black, Zoltán Erika, Jimmy, Lajcsi, Tvrtko, Puzsér, Majka meg a haverja, Dopeman, Ganxta Zolee, Palik, Marsi Anikó, Csicsolína, Boross-Bochkor, Balázs meg az az alacsony haverja, Rákóczi, Jáksó, Bea asszony, a teljes Bódi család, Bangó Margit, Padődő tagok, Kiss Ádám, Sas József, Fábri, Bödőcs, Mucsi, Tibi atya, az a másik pap aki mindig bulvárműsorokban jelenik meg, az ATV-s műsorvezetőnő stb.


Én sem kedveltem, mert rossz példakép a fiataloknak, felnőttként pedig primitívnek hat, még akkor is, ha tudjuk mi ezzel a szándék.

2022. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A difi hogy akiket felsoroltál közülük sok le is tett valamit az asztalra legalább és mellette lett celeb ahogy divatos manapság. Berki mit csinált? Focikapus volt, ott nem tudom hogy teljesített, de tulajdonképp az az utolsó amire azt elhet mondani, hogy valamit próbált letenni az asztalra, nem csak beült a ringlisre és hagyja hogy a semmiért foglalkozzon vele a média.
2022. máj. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!