Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Maris és Klau (2...

Szerintetek Maris és Klau (2 youtuber) együtt maradnak örökre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

#10/10

Teljesen igazad van!

Én is így gondolom és még hozzátenném ez is egy érdekkapcsolat! Klau soha nem jött volna össze Marissal,ha Ő "csak" egy átlag ember lenne, aki leszbikus... Mert úgy már kínos lett volna. Így együtt a semmiért kapnak pénzt, de meg is élnek belőle.

Kenyeret és cirkuszt a népnek... amire van kereslet, kínálat is lesz

2022. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
#11 Igen, főleg, hogy nem is merte még csak azt se kimondani sokáig, hogy biszex. Semmi baj nincs ezzel, de ő sokáig hangoztatta, hogy jaj én nem vagyok bi én csak élem az életem nem akarok címkéket most pont egy lányba szerettem bele de fiúk voltak előtte... Még évekkel később is a Játsszuk le! csatornán is mondta hogy jaj hát én nem címkézem magam, ha szóba kerül akkor mondom hogy leszbikus kapcsolatban élek, de ha nem kerül szóba nem mondom... Maris meg kb így menőzik vele: "szia" "szia, van egy barátnőm Klaudia a neve" "ooo oké nem kérdeztem :D" persze így már felvállalja, amikor elkezdett hasznot húzni belőle, akkor már szólt a szüleinek is (kb egy év után). Saját magát se fogadja el de azért a kapcsolattal járó jó részeket imádja :D Mostanában tényleg szó szerint semmit nem csinálnak és ebből jön a pénz, oké Maris felépítette a hírnevét és egy ideig ez elég, de Klaunak jó ha évi két videója van és ebből megél. Illetve Maris él meg, ő meg költi az ő pénzét :D
2022. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

#12/12 Nagyon jól látod a dolgokat! Én vagyok a #11-es :)

Sajnálom,hogy mások ezt nem látják be...

Klau talált magának egy balekot,aki pénzeli Őt! Amíg a pénz kitart, addig Ők is együttmaradnak... Ilyen egyszerű az élet, vannak "pióca" emberek,akik ráéreznek kihez kell dörzsölődni,és utána manipulálni az adott személyt kb 5 évet adok még nekik

2022. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Maris akarmennyire vedi be Kalut, hogy hat eloben, kettesben sokkal masabb, kar tulmagyarazni.

Latszik milyen a Klaudia, egy bantalmazo, passziv~agressziv, pofakat vago, a semmire onimado hisztis l.ba.

Nagyon jol megfigyelheto, foleg azokban a videokban, amelyekben nem csak ketten szerepelnek.

A Marisnak ez total okes, o barmit elfogad, elvisel, szeret barhogy barkit, szoval latok ra eselyt, hogy eletuk vegeig egyutt maradnak. Plane ha Marisnak jol tejel a YT. 🙃


Elhiszem, hogy Klau szereti a maga modjan Marist, tamogatja es mellette all, es semmi bajom a meleg kapcsolatokkal, de Maris jobbat erdemelne...valaki olyat, aki nem a maga onbizalomhianya miatt ilyen kis idegbeget. Szomoru latni, Marist mennyire egeti a sajat csaja a sajat videoiban, mig o mindig udvarolva, romantikusan all fele...

2022. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 Igazad van. Mondjuk én már Marist sem tudom sajnálni, ha ennyi évig elviseli ezt, lehet fel sem ismeri, hogy milyen bántalmazó párkapcsolatban van.


Klauka mondta, hogy a barátaival rendes, csak idegenekkel nem nyílik meg olyan könnyen. Hát akkor érdemes lenne visszanéznie azokat a videókat, amiben a haverokkal van, Attila vacsi csatás videójában borzalmasan viselkedett, erről írt is valaki kommentet, de Klau töröltette. Vagy a Barbis koktélos videókat is érdemes megnézni, megsértődik azon, hogy Marisnak egy másik ember koktélja jobban ízlett, vagy hogy viselkedik, amikor kitalálta, hogy Pindúr Pandúros téma lesz, akkor ott üvöltözött, hogy HÁHÁ ÉN KITALÁLTAM NÉZZÉTEK MILYEN KVA JÓ VAGYOK, annyira idegesítő...


Maris borítékolhatóan 1-2 even belül abbahagyja a videózást, hiszen már most se csinálja rendesen, csak kockul. Ha az nem indul be pénzügyileg, Klau dobbantani fog valami pasashoz :D

2022. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

15#

Igen, en is ezekre a videokra gondoltam pl. Meg amikor akar furcsi kajas videokat csinalnak, ott is megy ez azert, hogy Marissal ugy beszel mint a kutyaval, meg beegeti, ledegradalja, csak,ha o ettol fel percre okosabbnak tunik. Ez nem egeszseges...

Imadom, hogy a horoszkopjara probalja fogni, hogy egy s.gg.

Nagyon nem egy szintek erzelmileg, ertelmileg. Hiaba kvazi Klau tanultabb, ha csak a papirt nezzuk.


Es ez olyan erdekes, a veluk foglalkozo kerdesek feleben ez ut vissza, hogy Klaudia nagyon nem szepen viselkesik Marissal...nem? Sokan latjak es veszik eszre.

2022. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Jaj tényleg :D Skorpió vagyok, úgyhogy lehetek szemét :D


Igen mások észreveszik. Maris valamiért nem. Pedig már nem a rózsaszín ködös első hónapokban tart a kapcsolatuk... De lehet, hogy csak megszokta, meg elviseli, mert mindenkinek újabb esélyt akar adni, nagyon elfogadó. Meg hát nem is szólhat rá Klaura, mert eddig akárhányszor szólt neki kedvesen, le lett b.szva, hogy mit pofázik bele az életébe. Például a girlfriend tagben, hogy "rám szólsz, hogy ne egyek annyi sót, nagyon idegesít, én sem szólok be, mit eszel". Ebből lett az, hogy már bármit ehet és lehet 110 kilós is, Maris csöndben marad :D

2022. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!