Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Amber Heard-ről?

Mit gondoltok Amber Heard-ről?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 09:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Szutyok g***
2022. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Egy lökött pitsa, aki a lökött majom volt férjével együtt tolták a fogyit.
2022. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
A feminizmus terméke.
2022. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
80%
Hogy hamarosan úgyis eltakarodik, bukva a pert.
2022. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom hogy ki ő
2022. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Aquaman k4rvája
2022. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Mítú-haszonélvező, a krokodilkönnyek és a vagina védelme mögé bújó pszichopata.
2022. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetek óta nézem a perét. Én sajnálom, mint embert, bár még ki tudja mi lesz a vége. Johnny sem egy ma született bárány. De alapvetően Johnnyt kedvelem jobban.
2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem túl jó színész, nem nagyon foglalkoztam vele eddig, de én hiszek neki. És nagyon elítélem azt, ahogy most mindenki bánik vele. Ez most más, abuzív kapcsolatban élő nőknek is nagyon ártalmas, már sokan mondták, hogy nem mernek beszélni a saját esetükről azt látva, hogy mi történik Amber-rel. Pl., mutattak képeteket a sérüléseiről, mire a Depp rajongók kiröhögték, hogy alig látszik. Engem is ütöttek már meg, és nem volt nyoma, sok más embertől is hallottam, hogy megverték őket és nem látszott annyira, mint gondolták.


Deppről már több ember nyilatkoztva, hogy féltékeny és agresszív tud lenni. 25 vagy 26 éves volt akkor, amikor a volt barátnője, Winona Ryder csak 17. Az egyik kutyájuknak meg valami bélproblémái lettek azután, hogy véletlenül megevett egy kis füvet, ami azt eredményezte, hogy mindenhová odasz*rt, ráadásul a problémájának egyik tünete az, hog sokkal nagyobb a cucc, mint a kutya méretéből gondolná valaki. De persze biztos Amber volt, nem a kutya, aki már sokszor csinált ilyet. Meg amikor Depp elvolnókúrán volt, akkor nagyon nehezményezte, hogy Amber nem adta neki oda a gyógyszereit, csak a megszabott időben, pedig nagyon fontos, hogy ez az idő be legyen tartva. És igen, Amber megütötte, mert meg akarta védeni a testvérét, de ő beismerte, és azt is, hogy durva dolgokat mondtak egymásnak. Miután összeházasodtak, Depp viccelődve azt mondta az egyik közös barátjuknak, hogy most, hogy már össze vannak házasodva megütheti, és senki nem fogja tudni megakadályozni. Egy másik barátjának azt írta, hogy el akarja égetni Ambert, és megerőszakolni a hullát. Nekem ne mondja senki, hogy ez normális, nekem is vannak negatív érzelmeim exekkel kapcsolatban, de ilyet soha nem mondanék (ráadásul ezt Depp akkor mondta, amikor még együtt volt Amber-rel). Amber ehhez képest azt mondta róla, hogy egy kövér öregember, ami lehet, hogy nem szép dolog, de nehogy már ezen legyünk kiakadva. Ja, és Depp a gyerekei anyját "withering cunt"-nak nevezte, és engedte, hogy a kiskorú lánya egy felnőtt férfival éljen együtt. Akit érdekel ez az egész, az Depp egyik ügyvédjének, Adam Waldman-nak is utánaolvashat, mert érdekes dolgok derülnek ki. Amber írt egy cikket, amiben nem is nevezte meg, de Depp szerint ezért ment tönkre a karrierje. Pedig már korábban sem akartak együtt dolgozni vele a drogproblémái miatt, meg azért ahogy a forgatásokon viselkedett. Volt, hogy még a karaktere szövegét sem tudta megtanulni, úgy kellett neki mondatonként elmondani egy earpiece-en keresztül.


Ezt mind úgy mondom, hogy Depp az egyik kedvenc színészem, rengetegszer láttam a régebbi filmjeit, és mindig nagyon karizmatikus és szimpatikus embernek tartottam. Amikor elkezdődött az egész, akkor még az ő oldalán álltam, de utánanéztem és már nem hiszek neki. Ő harcolt azért, hogy az egészet előben közvetítsék, a bíróságon nevetgél, rajzolgat, amikor felolvassák az undorító sms-eit (amelyekben Vanessa Paradis-ról is borzalmasan beszél) nincs benne semmi megbánás. Amber pedig elő adásban zokog, hogy nem akarja ezt csinálni, de persze mégis ő a pszichopata.

2022. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!