Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anne Hathaway szerintetek is...

Anne Hathaway szerintetek is egy irritáló nő, akitől távolságot tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Meglepődve olvastam a neten egy cikket, ami úgy kezdődik, hogy:


"Ki tudja, miért, de nem szokás Anne Hathaway-t szeretni. Illetve tudom, miért, mert van benne valami irritáló."


Hát én férfiként ezt egyáltalán nem vettem észre, hogy ilyen lenne. Engem egy cseppet sem irritál, ha nézek egy filmet és ő az egyik főszereplője. A kezdeti nagyon nyálcsorgatós, túlzottan romantikus szerepei például nem tetszettek, de azokban sem a színésznő megjelenése, hanem maguk a szerepek és a filmek témája nem volt az én világom. Abban az időben a rendezők szerintem beskatulyázták az ilyen szerepekbe, de láthatóan sikerült belőle kitörnie.



2022. máj. 21. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2022. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp tartanék távolságot. Néhány mm-t.
2022. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jó színésznő és egy kedves embernek tűnik. A 2012-es Batmanben meg határozottan jól is nézett ki mint Macskanő. Nekem nincs vele bajom.
2022. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert én sem szerettem ezt a nőt kb. 10 évvel ezelőtt. Nem tudom, miért. Ma már aranyosnak tartom, de tényleg van egy pár gáz szerepe.
2022. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
Irritálónak nem mondanám, de szerintem egy tucatnő. Mind külsőleg, mind színészi tehetség szempontjából.
2022. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért mondtak ilyet róla. Lehet féltékenységből vagy irigységből. Nagyon jól néz ki, normális hetero férfi szerintem nem akarna távol maradni tőle...
2022. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Itt van egy korrekt összefoglaló angolul a személyiségéről. Szerintem elképesztő, hogy még mindig kaphat szerepeket ez a gonosz, irritáló p**a.

https://www.youtube.com/watch?v=-hMuNZYQe-w

2022. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen és meg egy jó pár másik listán például rajta van a neve, de én se értem miért utalják ennyire.

2022. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Ripacs egy nő.
2022. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es!


Te azt komolyan el is hiszed, amit abban a videóban mondanak??? :DDD

Az csak egy kamuvideó, amit mások szórakoztatására csináltak. Teljesen biztos vagyok benne, hogy akik panaszkodnak miatta, még az életükben nem találkoztak vele személyesen.

2022. máj. 22. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!