Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah barátnője ugyanaz a...

Azahriah barátnője ugyanaz a Luna aki a Pumpedékben volt, vagy ez két külön Luna?

Figyelt kérdés
Soha nem néztem azt a műsort, ezért nem tudom…

2022. máj. 22. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen amúgy a lány korábban az Éjjel Nappal Budapestben is szerepelt, mint Lali barátnője, de amúgy igen ő volt VV Soma barátnője meg Pumped Gabó barátnője is volt. Youtube csatornája is van, félig Ecuadori származású.
2022. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szép lány és előszőr azt hittem, hogy még okos is… De akkor ezek szerint nem.
2022. máj. 22. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy celebke, aki pasiról pasira száll.
2022. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Régebbi videói alapján azt hittem Azahriah ennél értelmesebb.
2022. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Férfiból van
2022. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5.


Ez a kijelentés nagyon sértő a férfiakra…


Én is férfiból vagyok, de sosem qurnék félre.


Vagy akkor nem is vagyok igazi férfi? 👏🏻

2022. máj. 24. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
DE te nem vagy celeb. Közülük aki "igazi férfi", az mit csinál? Tüntet azzal, hány tízmilliós autója, drága ruhái vannak, hová utazik (lehetőleg egzotikus, ki az új barátnője (a legeslegújabb, mert sűrűbben váltogatja, mint a fehérneműjét) stb.
2022. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én sztárok közt sem az ilyenekre mondom, hogy igazi férfi. Nálam az nem itt kezdődik.
2022. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!