Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mádai Vivien hogy lehet az...

Mádai Vivien hogy lehet az ELLE magazin főszerkesztője, ha életében nem dolgozott az írott sajtóban, és végzettsége sincs erről?

Figyelt kérdés

televíziós műsorvezetőként végzett és dolgozott eddig, az azért nagyon más, mint az írás, lapszerkesztés.


liptai lívia az előző főszerk. legalább tudott írni...


2022. máj. 25. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatok, ismerősök...
2022. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

számomra ő egy bulvárszereplő, nem tudok újságíróként tekinteni rá.

liptaiék felépítettek valamit, hitelesek voltak... most meg beültetnek vkit, aki sztem képességei és tudása szerint nincs ott.

tévézzen, ezt tanulta, ezt a posztot olyan vkivel kellett volna betölteni, aki meg emezt tanulta, ezen a téren letett vmit az asztalra.

főszerkesztőként hogyan ítélheti meg mások cikkeinek nívóját mádai, ha az égvilágon semmi gyakorlata nincs újságíróként?!

2022. máj. 25. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes valóban. Azt gondolnám, hogy az ELLE, mint egy komoly múltú, nemzetközi magazin minden helyi változat kiadójától megkövetel egy szakmai minimumot a szerkesztőség tagjait illetően. Tehát vagy Mádai kinevezésére rábólintottak és valóban megfelel az eddigi tapasztalata ellenére, vagy mégsem olyan szigorú a kiválasztás.
2022. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Én semmin sem csodálkozom, Vivien hozzáértése egyenlő azzal, hogy csinálj a fejedből egy teljesen másmilyen, mű kinézetet. Ehhez ért. És ennyi. Számomra műsorvezetőnem is egy kalap..
2022. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem ő csak bábu lesz, szőke, fiatal, híres...

csak felháborító ez a kontraszelekció!


vass virág főszerkesztése alatt egy bájolgó magazin volt az elle, pont olyan érdektelen, mint vass virág regényei.


de liptai livi nagyon profin tolta, fajsúlyos témákkal foglalkoztak... most lehet továbbra is hozzák ezt a progresszív vonalat, lásd a 101 éves címlapnő, de sztem mádai sehol nincs felkészültségben ezen a területen...

már azok a tévés beszélgetései is tök üresek voltak...

2022. máj. 25. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A celeb világba ez megy. Nem kell végzettség csak ismertség meg ismerősök és kb bármilyen állást be lehet tölteni. Műsor szerkesztők, műsorvezetők, riporterek között is van egy jó pár ember akik még csak a média suli közelébe se jártak.
2022. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, a tévé és az írás két külön műfaj, de vannak akik azt gondolják, ha tévésnek tanultak, akkor az írott sajtóban is van helyük.


és ha már vki., mint mádai nemcsak főszerk., hanem az elle márka nagykövete is lett, én elvárnám, hogy tudjon franciául is, már a hitelesség miatt.


egyszer beszélt arról egy adásban, h. angolul is alig bírt megtanulni...


ő bulvárműsorok vezetésére alkalmas, ahhoz elég csinosnak lenni és jó könnyűeket kérdezni...

2022. máj. 26. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!