Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek drukkolsz? Amber Heard,...

Kinek drukkolsz? Amber Heard, vagy Johnny Depp?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 04:56
A kérdező szavazást indított:
Amber Heard
Johnny Depp
54 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szépen nézünk ki hogy az igazságszolgáltatás lealacsonyodott arra a szintre, hogy drukkolunk a feleknek. Nem sportmérkőzés basszus.
2022. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Egyiknek sem…

Majdnem egyformán sz@r emberek, persze Ambert nehéz utolérni, de Jhonny, csak azért mert jobb ember mint Amber, még nem lesz egy jóember… Az az igazság, hogy Ő is egy mocs@dék, mint az kiderült.


Az emberek viszont imádják a karaktereit, azt hiszik emiatt hogy ismerik és a közvélemény tulajdonképpen ezért áll mellette… Érzelmi okokból.


Olyasmi ez mint Michael Jackson esetében is…


De ez baj.

2022. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Természetesen Ambernek drukkolok. Ő a világ legszebb nője, akinek az arca tökéletessége számításokkal van igazolva:


[link]


Ki már ez a Johnny Depp a tökéletes Amberhez képest?


Hajrá Amber, tiéd a győzelem!

2022. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
egyértelműen Johnny Deppnek. gyerekkorom óta amúgy is ő a kedvenc színészem, azt az Ambert egy hazugnak tartom
2022. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
48%
Egyiknek sem. Vannak olyan emberek, akiknek sosem lenne szabad találkozniuk, mert kihozzák egymásból a legrosszabbat és Johnny és Amber pont ilyenek. Ha Johnny a fenekén maradt volna Vanessával meg a két gyerekkel, valószínűleg sosem került volna ilyen helyzetbe.
2022. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Az igazságnak. Hogy derüljön ki, és a vétkes fél nyerje el a büntetését.
2022. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#3:

Én is. Tolnám azt a csajt, mint a lopott biciklit.

2022. máj. 27. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Két külsőleg szép ember,de a természetükben bármilyen iskolázatlan suttyót lekőröznek...

Ez az a per,ahol nagyon nehéz lesz igazságot tenni.

2022. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem verseny, ahol drukkol az ember, de nem is egyértelmű eset, mert szerintem mind a kettőnek mentális problémái vannak. Hallgatva pár felvételt ahol drogos vagy alkoholos részeg állapotban volt mind a kettő, elcsattanhatott pár pofon ebben a kapcsolatban. Szerintem sajnos a szimpátia/rajongás fog győzni, pedig ha a megerőszakolás nem bizonyítható, akkor az erőszakos kapcsolatot mind a ketten művelték. Szerintem itt egy "döntetlent" kellene hirdetni.
2022. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem egyértelmű az egész, mindig annak az igazát hiszi el az ember, akinek az ügyvédje beszél éppen. Nehéz dolga lehet a bíróságnak, mert ilyen kérdésben amúgy is nehéz ítéletet hozni, de így még nehezebb.
2022. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!