Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A celebek mind ugyanolyanok?...

A celebek mind ugyanolyanok? Tehát Puzsér Róbert, Győzike, Azahriah, Kasza Tibi, Lil G, Nemazalány, rBence, Berkes Marcsi, stb. mind ugyanolyan káros?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 12:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A felsorolásból Molnár Krisztián, és még sokan mások kimaradtak.
2022. máj. 30. 12:28
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Puzsér nem celeb hanem kritikus és publicista. Ebből él, és nem abból hogy a tv-ben parádézik nagy gázsiért.


Egyébként mit értesz az alatt hogy ugyanolyanok? A felsoroltak között nem sok hasonlóságot vélek felfedezni, maximum a exhibicionizmusukat.

2022. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Pedig ahogy látom, Puzsérnak sincs normális, bejelentett munkahelye. A médiában találkozok vele is, TV műsorban, YouTube videóban.


Ő sem dolgozik.

2022. máj. 30. 12:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Spirit Fm-ben önkényes mérvadóban vezet műsort, illetve tavaly decemberig az atv-n is rendszeresen vendég volt politikai műsorokban. Arról nem is beszélve hogy folyamatosan ad ki publicisztikákat.
2022. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Érdekelnének ezek a publicisztik, hol tudom elolvasni?
2022. máj. 30. 12:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, el fogom olvasni.
2022. máj. 30. 13:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, Puzsér valóban kilóg a listából. A többire annyit mondok, hogy nem gondolom feltétlen, hogy károsak lennének. Nyilván én ezt 25 éves fejjel mondom, teljesen máshogy hat egy gyerek fejére ezek a dolgok.

Azahriah például, nem követem, azonban régen a Paulstreet youtube csatornáját nagyon kedveltem, érdekes tartalmakat gyártott.

Ott van akkor Győzike is, lehet rajta szörnyülködni, meg károsnak gondolni, én mezei szórakoztató tartalomnak tekintem, könnyed, egyszerű humor. Lehet rajta nevetni és ennyi. Ettől még nem fogom Őt menőnek tartani, vagy utánozni, érted.


Igazából nem a celebekkel, és polgárpukkasztásukkal van a baj, hanem azzal, hogy van rá igény.

2022. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


A Paul Street csatorna sem volt sokkal jobb. Áltudományos videókat is gyártott rajta, burkolat utalásokkal, hogy esetleg szörnyek léteznek. Elmebeteg volt az a gyerek.

2022. máj. 30. 14:22
 10/18 A kérdező kommentje:

#8


Győzike egy műveletlen ember, de azt tudta, hogyan kell pénzt csinálni, ezt egy salgótarjáni embertől hallottam.

2022. máj. 30. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!