Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Találkoztatok már véletlenül...

Találkoztatok már véletlenül világsztárral?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mentetek az utcán láttátok, akár közös fotót csináltatok, vagy aláírást kaptatok tőle. Lehet színész, énekes, sportoló a világsztár. Tehát nem arra gondolok, hogy volt fellépése pl Rihannának a szigeten és láttad élőben, vagy nem azért érdekel hogy a 4-6-oson láttad Vili bácsit:)

2022. jún. 2. 22:22
 1/7 anonim válasza:
94%

Nem tudom, de eszembe jutott, hogy kb 25 évvel ezelőtt olvastam talán a Bravo újságban, hogy valaki azt írta a kérdezős rovatba, hogy megismerkedett Amerikában Nick Carterrel (fiatalok kedvéért: a Backstreet Boys tagja volt, minden lány bele volt zúgva akkoriban), össze is jöttek és jártak, de utána hazajött, és sajnos elveszítette az elérhetőségét, mit csináljon. Azt tanácsolták neki, hogy legközelebb, ha összejön egy sztárral, akkor ne veszítse el az elérhetőségét.

Jó, ez nem válasz a kérdésre, csak jólesett leírni. :)

2022. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Sem véletlenül, sem szándékosan nem találkoztam egy világsztárral se.
2022. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Bruce Willis itt forgatta vmelyik Die Hard-ot Budapesten kétszer is belebotlottunk. Jó fej csávó.
2022. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

#1


Ez már csak azért sem hihető, mert ha jártak, és elérhetőséget cseréltek, akkor Nick bizonyára tudta a lány telefonszámát, tehát fel tudta volna hívni az USA-ból, hogy mi van vele.


Ez inkább olyan kitalált történetnek tűnik, mint amit a neten olvastam, amikor egy lány leírta, hogy Bill Kaulitz (a Tokio Hotel énekese) akarta őt, de ő visszautasította más miatt. De ez legalább érdekes fanfikció volt.

2022. jún. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, akik tovább mennek az ilyen kitalációkkal, mint például a magyar Zámbó Melinda, aki még két weboldalt is létrehozott, ami arról szól, hogy ő és Daniel Radcliffe járnak; meg az iskolájában is ezt híresztelte. Vannak beteg emberek.
2022. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

#5


Ez már tényleg durva eset

2022. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Los Angelesben szembe jött Keanu Reeves. Tudom, hogy ő nagyon aranyos a rajongókkal, de kellemetlenül éreztem volna magam odamenni az utcán, amikor a dolgára megy, így csak messziről megállapítottam, hogy ő az. :) Nem szeretem zavarni az embereket, amikor nincs úgymond olyan "alkalom" (pl. színház után, amikor kijönnek, és természetes, hogy adnak autogramot).


Egyébként színházak után Londonban sok színésszel találkoztam, meg voltam Star Wars találkozón Orlandóban, ezeknél kaptam csomó autogramot meg fotót. Illetve sokat statisztáltam anno (itt, Magyarországon) filmekben. A kedvenc élményem az Inferno volt, mert ott nagyon sokáig Tom Hanks mellett álltam pont. :) (Beszélgetés az kb. pár szó volt, mert amúgy munka folyt, de nagyon kedves volt.)


Magyar színészekkel is színházban/után találkoztam sokat.


Az utcán/villamoson, stb. én amúgy nem szoktam nagyon megismerni embereket, még ismerősöket sem, mert valamiért borzasztó az arcfelismerő képességem, szóval sok ilyen sztorim nincs, mert egyszerűen nem vettem észre akkor sem, ha ott volt valaki. Volt, hogy akivel együtt voltunk, ő mondta, hogy most jött szembe XY, de én azt sem tudtam, kiről beszél.

2022. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!