Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Találkoztatok már híres(ebb)...

Találkoztatok már híres(ebb) emberekkel? Ha igen, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Lehet akár olyan, aki tényleg nagyon híres, de lehet kisebb influencer vagy hasonló is.

2021. aug. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak magyarokkal, vagy külföldi nem igazán ugrik be. Orbán járt erre egyszer 10+ éve (vidék), anyukámnak lőttem vele egy közös képet is, odavolt érte. És koncerteken leginkább... Nagy Feró, Neoton, Muri Enikő, Desperado, kértem tőlük autogramot és van képem Dettivel meg Enikővel. Trash Alekoszt, Évát láttam egy bárban. Hirtelen ennyi ugrik be.
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Győzike-Evelin-Virág-Bea Győzivel többször és kaptam aláírást, Zimány Lindával készült egyszer fotóm meg egyszer láttam a Váci utcán. Majkát-Curtist-Kollányi Zsuzsit koncerten láttam, Rácz Jenőt az Árkádban, Dukai Reginát kétszer az Arénában, Debreczeni Zitát egyszer a Vácin, Vajna Timit is a Vácin, Tihanyi Tóth Csaba, (Barátok Közt Laci), Csomor Csilla, Rékasi Károly, Scherer Pétert, akkor színházban már több színészt, de az előbbieket mondjuk nem színházi körülmények között láttam, Berki Krisztián, Rubint Rella, Rubint Réka, Schobert Norbi,

Lakatosa Márk, Palvin Barbi, Éder Krisztián -Sp, Damu Roland, Szabó Győző, Gianni, Bíró Ica, Fluor Tomi

Influencerek közül: Ditke, Hédi+Soma, Panni, Baumgartner Kata, Kárpáti Rebeka


Kb ennyi jutott eszembe. Budapesten élek 3 éve :)

2021. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ők celebek inkább. Híres nekem külföldi embert jelent. Sztár egy külföldi valaki akit mindenki ismer pl. James Gunn vagy egy Sarah Jessica Parker.

Én ilyenekkel szeretnék összefutni. Hazánk celebjeit kihagynám. Sokkal inkább találkozni szeretnék Magyarországon egy Melissa Cccarthy színésszel.

2021. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!