Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Palvin Barbara...

Szerintetek Palvin Barbara magyarnak vallja magát vagy lemondott a magyarságáról,identitásáról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint magyarnak vallja magát:


[link]

2022. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert minek vallja magát ha egyszer magyar??
2022. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nem kötelező annak vallani magát senkinek. Aki évek óta külföldön él, ott házasodott, stb. mondatja azt, hogy ő magyar származású, de inkább annak az országnak a polgára, ahol lakik.

2022. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában mondom hogy az embernek van egy adott származása és régóta él egy másik országban a származásától függetlenül lemondhat a nemzeti identitásáról.
2022. jún. 4. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért, akkor minek vallja magát, ausztrálnak? Nem értem a kérdést.
2022. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 év külföldön élés után még mindig magyar okmányaim vannak és magyarnak vallom magam.Szerintem erről ő sem mondott le
2023. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy az nem általános, hogy a magyar külföldre költözés után is magyarnak érzi magát. Pl ott van a nyelv. Nézd például Gábor Zsazsát, aki kiköltözött külföldre majd később egy interjúban már törte a magyart. Az 56-sokkal akik külföldre mentek is készítettek annak idején interjút, van amelyik inkább idegennyelven beszélt, van aki hibátlanul beszélt magyarul. Rengetegen vannak, akik a nyelvet is megtanítják a gyereknek, pl Judith Barsi is megtanulta, Polgár Zsuzsa fia is, van aki nem tanítja meg. Vagy a szokások. Van ahol beviszik a magyar szokásokat is a külföldi szokásokba, igazi multikulti lesz a család, van, ahol a magyar elhagyja az egészet és úgy él mint a külföldi.


Palvin Barbarát elnézve, ő szerintem magyarnak érzi magát, hiszen az esküvőjét is itthon tartotta, láttam videót még valahol a YouTube-on, ahol bemutatja a magyar nyelvet.

2023. aug. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!