Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett ilyen nő alázó...

Miért lett ilyen nő alázó Azahriah (Baukó Attila)?

Figyelt kérdés
Még viccet is csinál belőle, hogy megalázott egy fiatal lányt a wc mellett. wc-vel a színpadon lép fel. Legalja ez az ember, nem is értem, hogy mire olyan nagyképű. Arra, hogy egy érzelmileg még fejletlen fiatal lányt megalázott? Valószínűleg 14-15 éves lehetett az a szerencsétlen gyerek lány. Ilyet is csak magyarországon tartanak menőnek, a fejlett nyugati kultúrában az ilyesmit kitaszítja, megveti a társadalom.

2022. jún. 11. 06:51
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk én azt se értem, hogy mitől ilyen nagy énekes ez a szarkafészek hajú kis majomparádé. Értelmes lány szóba se áll ilyen kis baromarcúval.
2022. jún. 11. 06:51
 2/40 anonim válasza:
76%
Ez sima trash dolog. Most, hogy a média felkapta még rá is tesz egy lapáttal
2022. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
19%
Mivel is alázta meg?? 2 ember kell hozzá és szerintem a kislánynak se kellett kétszer mondani.. Szóval ezt hagyjuk, hogy ki alázott meg kit. 😂 Nem kellett fegyver a fejéhez, hogy menjen. :D
2022. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem ilyen lett, hanem ilyen volt mindig is. Véleményem szerint az "értelmes, a kortársainál érettebb srác" csak színjáték volt. Egy manipulátor ez a fickó , aki a fél országot hülyítette. De ez az eset is arra tanít, hogy bizony nem minden arany, ami fénylik.
2022. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
15%
Uncsi. Már hisztiztek sokat rajta, lemaradtál vagy önmagadat ismétled. 0/10
2022. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi ezzel azt érte el, hogy a normális lányok messzire elkerülik.
2022. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
11%
Miért kerülnék?? Ő is normális srác mint a többi csak kicsit felkapottabb. Elég szomorú, hogy sokan csak erről ismerték meg nem pedig a munkásságai révén.
2022. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

#7


Ha ezt még SP-re (Éder Krisztián) mondtad volna, aki régen tinibálvány volt, akkor érhető lenne.


Ő tényleg nem csinált semmi rosszat, és mégis voltak utalói.

2022. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
#7: mondjuk, ha nem vitt volna senkit a toi toi vécék mögé megk@rni akkor nem erről ismerték volna meg.
2022. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
3%

Ki a fene mondta bárkinek, hogy ezt le kell videózni és feltenni netre??? De sebaj hátha az illető is kerül hasonló szituba vagy még roszabba és utána rajta csámcsog mindenki.. 🙏


Életében egyszer hibázott na BuMM!! Nem az egyetlen akivel megesett nem is utolsó.. El kéne már felejteni.. :D

2022. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!